2733
2734

سلام بچها 

وااای یه پسری میشه گفت رفیق داداشم بود و تو یه محلمه هم هستیم من زیاد نمیشناسمشون ولی داداشم خودشو و خانوادشو میشناسه 

اونوقت این ۲ سال پیش رفت آلمان که ادامه تحصیل بده و همون جا دیگه وایسه 

زنم نداشت مثه اینکه گفت بوده نمیخوام حدود ۳۵ ساله 

همش استوری و پست میذاشت تو پیج اینستاش و از رسم و رسومات آلمان میگفت از پولاشون و خیابوناش و بازاراش همهجااااش 

حتی پریروز تو اتوبوسای اونجا نشسته بوده و فیلم گرفته و لایو گذاشته بوده و در مورد اوتوبوسای اونجا توضیح داده

یه دفه ای  دیروز بعد از ظهر خبر اومد که مرده 😮

واااای من داشتم میلرزیدم اخه این هیچیش نبود ن کرونا گرفته بوده ن هیچی ظاهرن مشکلیم نداشته 

بعد من گفتم حتما یکی اونجا کشتسش یا تصادف کرده 

بعدش فهمیدیم یعنی گفتن که این قبلن یکم قلبش درد میکرده  حالش بد شه ببرنش بیمارستان اونجا تموم کنه 😧

بععععد 😤من گفتم خوبه حالا زن نداشت بیچاره 

بعد مادرم گفت جووونا حالا که دیگه هیچی اصلا دیگه آدم میترسه خب بعضیا سابقه بیماری هم داشته باشن نمیگن چیکار کنیم ؟

یه پسر دیگم دندونسازه مادرمه

تازه عقد کرده اونوقت این قلبش درد میکنه گفت زنم نمیدونه من قلبم درد میکنه بهش نگفتم 😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چطور ولی ظلم خیلی بزرگیه چند نفر رو دیدم بخاطر همین جدا شدن

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2731
چقد بی وجدان کسی ک بیماریشو نگ

واقعا خیلی بده این یکی که یه دفه ای افتاد مرد 

اما ظاهرسو ببینی یعنی تو پیچش هس ولی من ندارم پیچشو وگرنه عکسشو میذاشتم خیلی شاد و هیکلی و خوش چهره 

اگه بیماری قلبی داره باید بگه ولی بعضیا بدون بیماری ایست قلبی میکنن یهو 

فقط قلبی که نیست هزار تا بیماری هست که از ظاهر به هیچ وجه معلوم نیست بیماری های خطرناک, ژنتیکی, اصلا چیزایی ک به گوش خیلیامون نخورده

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2738
واقعا خیلی بده این یکی که یه دفه ای افتاد مرد  اما ظاهرسو ببینی یعنی تو پیچش هس ولی من ندار ...

آره چطور میتونه به زنش نگه خب زنش باید بدونه گه اگه یوقت حالش بد شد بدونه که اون چش شده و چیکار باید بکنه _ تازه اگه بگه خب زنش میره کمک های اولیه یاد میگیره که جونش رو نجات بده ولی اینجوری خودش که میمیره و ناراحتی حس نمیکنه ولی اون زن بیچارش باید غصه بخوره و تازه بیوه هم بشه 😐😐😐

فقط قلبی که نیست هزار تا بیماری هست که از ظاهر به هیچ وجه معلوم نیست بیماری های خطرناک, ژنتیکی, اصلا ...

میدونم

من به خاطر چیزی که اسی رو نگران کرده بود فقط از قلب مثال زدم چون منظورش قلبی بود ظاهرا

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...