2733
2734
عنوان

دوستان دارم میمیرم 😔

167 بازدید | 18 پست

حالم خیلی بده سردرد شدید حالت تهوع کمردرد بی حالی نمیدونم کروناعه یانه هیچکس نیس ببره دکتر منو دارم از درد به خودم میپیچم دارو تو خونه فقط اریافن و ازیترومایسین ۵۰۰ دارم شیاف اطفالم دارم بچه شیر میدم میتونم ازینا استفاده کنم

میشه دعا کنید شوهرم کارپیدا کنه🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کروناست احتمالا کمردرد علامت جدیدشه.

نمیدونم هرچی هست که دارم میمیرم  از درد دارم ناله میکنم کمتر بشه این قرصایی که گفتم میتونم استفاده کنم

علایمت مث دوستمه کرونا بود. فقط مایعات بخور سوپ بخورو شاد باش و ماسک بزن با نی نی. مطمنم زود خوب میشی. هرچی جوش بزنی بخدا درگیر تر میشی.. مراقب خودت باش عزیز دلم

2738
علایمت مث دوستمه کرونا بود. فقط مایعات بخور سوپ بخورو شاد باش و ماسک بزن با نی نی. مطمنم زود خوب میش ...

دارم همش گریه میکنم بخدا همه جام درد میکنه 😭😭😭

آزیترومایسین رو سرچ کردم میتونی مصرف کنی ولی اون یکی رو نتونستم پیدا کنم خودتو ببند به مایعات داغ گل گاو زبون بخور کپسول گل مغربی و امگا سه اگر داری بخور ، گوجه کبابی، ویتامین سی قرصشو بخور یه قاشق کندر بریز توی یه لیوان آب جوش بریز روس بذار روی بخار کتری و روزی دو سه تا لیوان بخور ان شاالله نباشه اگر هم باشه بهت آسون بگذره

من از کمردرد دیونه شدم بدن درد داشتم شدید هرچی میخورم میخواستم بالا بیارم اشتها صفر همش انگار خسته ا ...

چرا فکر میکنی نیاز به دکتر ندارید😐

من و کل خانوادم تازه یه هفته است کرونامون خوب شده. تاطه پدرم هنوزم که هنوزه باهاش درگیره. هرچی زودتر شروع کنید درمان رو سریعتر بهبود میدا میکنید. 

آزیترومایسین رو سرچ کردم میتونی مصرف کنی ولی اون یکی رو نتونستم پیدا کنم خودتو ببند به مایعات داغ گل ...

یادش بخیر واسه زایمانم بهم دکتر گل مغربی داد. واسه اینکه معدم خوب کار کنه و معده سبک شه بچه راحت تر بیاد پایین. 

چرا عزیزم استفاده کنه؟ نمیدونم دیگه فایدش چیاس؟ 

اطلاعات دارویی ۱۴۹۰ 

ازیترومایسین رو تازگی ها خیلی از دکترها نمیدن بجاش میگن فقط ناپروکسین مصرف کنید. 

دکتر به من اینا رو داد:

آزیترومایسین ۵۰۰ روز اول دو تا بعدش ۲۴ ساعت یه بار

استامینوفن ۴۰۰ هر ۸ ساعت

تلفست ۱۲۰ هر ۱۲ ساعت 

2706