2733
2739
عنوان

تصادف کردم+عکس

306 بازدید | 15 پست

دوروز پیش یه ماشین آروم زد بهم درحدی مه خودم بلند شدم مردم جمع شدن یه ساعت وایسادیم ولی نذاشتم زنگ بزنن آمبولانس و راننده ماشین رفت ومنم با پای خودم برگشتم ولی هیچی نبود بعد که برگشتم دیدم ساق پام کمی درد میکنه تا شب نرسید کبود شد الان خیلی درد دارم احساس میکنم باد کرده بنظرتون چیکارکنم شکایت کنم؟ پلاک ماشین ودارم؟ الان دیر نشده 

چقد سخته مادربودن حتی نمیشه آرزوی مرگ کرد.. خدایاهمسرم وپسرم همه دنیامن خودت مواظبشون باش آمین🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اره دقیقا وقتی یکی بهتون می زنه متوجه نمی شید چی شده. منم تصادف کردم. فکر کردم حالم خوبه. بعدش دردمو فهمیدم و تا چند ماه درگیرش شدم. باید همون موقع برید عکس بگیرن بیمارستان چک بشید نه که بگم از طرف شکایت کنید ولی حداقل بفهمید چی شده پای پیاده برنگردید برید خونه و بعدا متوجه بشید که همین راه رفتن چقدر فشار آورده بهتون. اولش گرمید یا شاید از شدت استرس تصادف درد متوجه نمی شید.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
عزیزم شما قبلنم کاربری داشتین یا تازه اومدین🙄؟

داشتم

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

نه عزیزم سریه هفته خوب میشی یه دوروزمسکن بخورنگران نباش . دیگه شکایت واسه چی!!! گناه داره اون بنده خدا هم عمدی نزده درضمن الان بخوای شکایت کنی صدجورشاهدو...بایدجورکنی راه به جایی نمیبری

جنبه ندارین تو تاپیکا نظرات منفی بشنوین خیلی غلط میکنید نظرمیخواید ....  والابخدا...قرارنیس عالم وادم شماوکاراتون ولباساتون وغذاهاتون و... روتاییدکنن   اینجاتبادل نظره اگه جنبه نداری تاپیک نزن . درضمن خانومی که هی میای میگی واااا چرااونطورگفتی واچرااینطورگفتی من مختارم آزادانه نظربدم درضمن استارترخودش زبون داره احتیاج به وکیل وصی نداره. اعصابموازسرراه نیوردم که چارتا پاچه گیرنی نی سایتی بخواد بهمش بریزه دوست نداری نظر مخالف بشنوی تاپیک نزننننننننننن

لعنت به سایت عکس نمیاد. پام خیلی افتضاح کبود شده کاشکی میومد میدیدنش. فردا میرم عکس میگیرم از پام

چقد سخته مادربودن حتی نمیشه آرزوی مرگ کرد.. خدایاهمسرم وپسرم همه دنیامن خودت مواظبشون باش آمین🤲
2706