2733
2734

ویدیوهای همسران شهدارو دیدم...بی تابی هاشون رو....نتونستم بخوابم دارم دق میکنم...چطور تحمل میکنن...خیلی سخته یه نفر از یه زندگی عاشقانه پر بکشه و آسمونی بشه...بمیرم برای دلشون😭😭😭

هر کی ی مشکل و حادثه ای تو زندگیش پیش میاد حالا برای اونا فیلم گرفتن مارو نه   این که گریه میکنی اصلن چیزیو عوض نمیکنه خودتو اذیت میکنید  تلویزیون اینا فقط دارن مارو افسرده میکنن همش مرثیه و گریه  خودشون هر هر میخندن   بخند زندگی ارزش ندارع

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یکی از عمو هام شهید شدن ، خب قطعا شهدا همسرا شون ، مادراشون ، پداراشون ، خواهر و برادر و بچه هاشون خیلی توی این دنیا غصه میخورن ولی عوضش هم مقامشون بالا هست و هم اون شهدا شفاعتشون میکنن و مراقبشون هستن

2728
هر کی ی مشکل و حادثه ای تو زندگیش پیش میاد حالا برای اونا فیلم گرفتن مارو نه   این که گریه میکن ...

فرق میکنه عزیزم....اونام میتونستن مثل همه ی آدما وایسن بالاسر زن و بچه شون و زندگیشونو بکنن اما رفتن و جنگیدن و شهید شدن تا از حرم حضرت زینب دفاع کنن تا نزارن پای داعش ب مرز و بوم کشور ما برسه...پس با انسانهای عادی یکی نیستن

از تلویزیون دیدی ؟

نه تو اینستا و گوگل....شما ویدیوی دختر شهید بلباسی رو ببین سرچ کنی هست تو گوگل...ببین میتونی بغض نکنی؟

یا ویدیوی همسر شهیدی که رمز دوست داشتناشون "یادت باشه" بوده...

2738
نه تو اینستا و گوگل....شما ویدیوی دختر شهید بلباسی رو ببین سرچ کنی هست تو گوگل...ببین میتونی بغض نکن ...

اونقدر تو زندگیم تراژدی دارم که جایی واسه غم و غصه بقیه ندارم دیگه ...