2737
2739
عنوان

میخوام برم دندونپزشکی.بیایید راهنماییم کنید😦😦

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس چرا میگید مینای دندونتون مشکل پیدا کرد؟ حساسیت و لقی بعدش نداشت؟

از عوارض جرم گیریه من واسه چکاپ رفتم دکتر بی اجازه واسم جرم گیری کرد اولین بارم بود اصلا نمیدونستم چیه بعدش مشکلی پیش نیومد 

خدایا خیلی شکرت   
از عوارض جرم گیریه من واسه چکاپ رفتم دکتر بی اجازه واسم جرم گیری کرد اولین بارم بود اصلا نمیدونستم چ ...

من مجبورم.ارتودنسیم تموم شد از پشت برام سیم گذاشته.پایین سیم جرم بسته.فک کنم تحلیل استخوان دارم لق شدن.باید حتما جرم گیری بشه واسه زیبایی نمیخوام برم.نرم باید بکشمشون کلی پول ایمپلنت بدم

من مجبورم.ارتودنسیم تموم شد از پشت برام سیم گذاشته.پایین سیم جرم بسته.فک کنم تحلیل استخوان دارم لق ش ...

باید کلسیم و ویتامین د3 مصرف کنی ولی با این اوصاف جرم گیری واست لازمه

خدایا خیلی شکرت   
2738
من مجبورم.ارتودنسیم تموم شد از پشت برام سیم گذاشته.پایین سیم جرم بسته.فک کنم تحلیل استخوان دارم لق ش ...

حتما برو

نگران نباش چیزی نمیشه مراکز بهداشتی از ترس ب خطر افتادن سلامتی خودشون هم ک شده رعایت میکنن 

حتما برو نگران نباش چیزی نمیشه مراکز بهداشتی از ترس ب خطر افتادن سلامتی خودشون هم ک شده رعایت میکنن ...

دیگه مجبورم .دارم اذیت میشم.گرفتم هم خدایی نکرده خودم رو قرنطینه میکنم

2706