2726
عنوان

سلام مامانای گل ی دیقه بیاید بخاطر خدا🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 34 پست

پسر منم  نه ماهشه بعضی شبا بیدار میشه یکریز گریه میکنه گریش که بند میاد همش بی قراره تا میخوابه امشب بهش استامینوفن دادم گفتم شاد چون زیاد بغل شده بدن درد گرفته

دندون هنوز در نیاورده یعنی از دندوناشه؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمالا تو فکر مامانمینا میخابه....از طرفی فم شک دارم ک دندونم درمیاره...علائم دندون دراوردن داره ول ...

این بی خوابی و بدخوابی کودکان دو تا سه سال در موردش توی سایتها خیلی صحبت شده

دقیقا نمیدونم دندان هم میتونه علتش باشه یانه

اما اگر تونستید توی گوگل سرچ کنید: علت های بی قراری کودکان در خواب

مطالب خوبی بالا میاد

امیدوارم بهتون کمک کنه انشاالله

پسر منم گاهی نه همیشه همینجور ناله میکنه ۷سالشه میپرسم کجات درد میکنه میگه پام منم باروغن زیتون میمالم می خوابه توهم امتحان کن شاید واقعا درد داره احتمال اینکه دندونشم باشه هست لاغره یا تپله؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه.....
2728
پسر منم  نه ماهشه بعضی شبا بیدار میشه یکریز گریه میکنه گریش که بند میاد همش بی قراره تا میخوابه ...

اره عزیزم نوزادانی که در شرف دندون در آوردن هستن

خیلی سعی میکنن بخاطر خارش لثه یا رفع درد ناحیه مربوطه ،  در طی روز اشیا رو به سمت دهان ببرن

اشیا رو لیس بزنن یا با لثه گاز بگیرن

که این خودش عامل ورود میکروب و آلودگی به بدن نوزاد هست

که به همین علت خیلی از نوزادان در این بازه ی زمانی علاوه بر دچار شدن به بی خوابی و گریه های شبانه ،دچار اسهال و گاهی دچار تب هم میشن

اما در هر صورت راهنمایی یک پزشک میتونه قابل اطمینان تر و آرام بخش تر از هر راهنمایی ای باشه  

اره عزیزم نوزادانی که در شرف دندون در آوردن هستن خیلی سعی میکنن بخاطر خارش لثه یا رفع درد ناحیه مرب ...

ممنون💟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
پسر منم گاهی نه همیشه همینجور ناله میکنه ۷سالشه میپرسم کجات درد میکنه میگه پام منم باروغن زیتون میما ...

لاغره خیلی...آخه هر از گاهی یجاشو میگه

خدایا پناهم باش ک بهترین پناهی😍💚💙💜💛🧡❤
اخه ن خودش میخابه ن میزاره ما بخابیم دردشم نمیگه ک بدونم چشه موندم الان آجو واج...چند روزه اینطوره

همون دندونشه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
لاغره خیلی...آخه هر از گاهی یجاشو میگه

آخه پسر منم لاغره😃اینم هر بار یه جاشو میگه اون روز میگفت گوشم درد میکنه منم عنبر نسارا دود دادم گوششو بلافصله گفت خوب شد😳یا همین ظهری میگه قلبم درد میکنه دستشم واقعا گذاشته بود رو قلبش😰نمی دونم واقعا راست میگه چون تا الان چند بار گفته قلبم درد میکنه😑

وای دقیقا اینم هست این یکی دیگه مربوط به خودمه مادر بزرگ من توی روستا زندگی میکرد تو حیاطشون پ ...

عزیزم😥بااین توصیفات تو منم دلم واسه خونه مادر بزرگت تنگ شد😭😭نمی دونم چرا گریم گرفت❤

آخه پسر منم لاغره😃اینم هر بار یه جاشو میگه اون روز میگفت گوشم درد میکنه منم عنبر نسارا دود دادم گوش ...

انشاالله هیچی نیس عزیزم حالا تونستی ی نوار قلب ببرش

ممنون عزیزم ❤انشالله واسه پسر توهم چیز جدی نباشه🤲🌺تا این بچه ها بزرگ بشن مارو پیر میکنن😃

الهی آمییین...ممنونم گلم بابت دعات...دقیقا همینطوره

2706