2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فکر کنم با فکر و خیال می خوابه و استرس داره من که خودم دلیلش فک کنم اون باشه

واقعا؟یعنی از اونه؟ ان شاالله که خیره

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
خب بیدار میشه ازش بپرسید چ خوابی میبینه گلم....سنشون چقدره

فکر کنم یادش نمونه یا شایدم بمونه نمیدونم . 

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
2731
اره درسته اما واسه ایشون زیادپیش میاد . 

سوره یس خ خوبه.. اگه این سوره رو ب نیت امام زمان هدیه کنن ب حضرت زهرا خ تاثیر داره ان شاالله ک دیگه خوابای خوب خوب میبینن مشکلشون حل میشه

شوهره منم یه مدته همش کابوس میبینه جیغ میکشه از خواب بلند میشه فک کنم از اعصابه چون شوهرم هروقت مش ...

اره انگار گفتن از استرسه که اینجور میشه . ان شاالله که خیره 

واااا سلام خیلی وقته ندیدمت توسایت

اسی چطوری؟

دقت نکردم که تاپیک خودته😍

بابا هم ۴ قل رو بخونه قبل خوابش ان شاء الله که رفع میشه

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2738
سوره یس خ خوبه.. اگه این سوره رو ب نیت امام زمان هدیه کنن ب حضرت زهرا خ تاثیر داره ان شاالله ک دیگه ...

ان شاالله ان شاالله . خیلیم ممنونم عزیزم 

واقعا؟یعنی از اونه؟ ان شاالله که خیره

مال من که از اون چون خیلیاسترس دارم و ذهنم مشغول. می تونم بگم دو هفته اس شایدم بیشتر همش خوابای بد میبینم از صدای جیغ و ناله خودم بیدار میشم

خدایا خیلی خسته ام 😔😔😔
منم میبینم خو

سلام محدثه جان . خوبی عزیزم

سلام محدثه جان . خوبی عزیزم

مرسی خداروشکر😍

خودت خوبی ؟

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
واااا سلام خیلی وقته ندیدمت توسایت اسی چطوری؟ دقت نکردم که تاپیک خودته😍 بابا هم ۴ قل رو بخونه قب ...

اتفاقا الان من داشتم سلام احوال پرسی میکردم🤭🤭سلام به روی ماهت . خوبی عزیزم؟ اره کم تر شده ،بخاطر بارداری یکم سرم شلوغ تره .اما واقعا مگه میشه دوست های خوبی مثل شمارو فراموش کنم . سلامت باشی عزیز جان . اره ان شاالله که خیره

مرسی خداروشکر😍 خودت خوبی ؟

سلامت باشی به خوبیت . شکر خدا هستم دیگه . تو چه خبرا چه میکنی 

سلامت باشی به خوبیت . شکر خدا هستم دیگه . تو چه خبرا چه میکنی 

ماهم هستیم شکرخدا

دعاگوی شما😍😘

2706