2733
2734
ای جان. اخه میگن سزارین و تا اخرای 38 نگه میدارن. منم خیلی دوستدارم زودتر تموم بشه نی نی و ببینم. چه ...

من طبق اخرین پریودم ۳۸ هفته ام .اما وزن بچه زیاده میگن خطرناکه بیشتر بمونه طبق وزنش ۳۹ هفته نشون میده 

نگران نباش عزیزم استرس هم نداشته باش البته زایمان من دوسال پیش بود و الان بخاطر کرونا نمیدونم چه مراقبتهایی باید انجام بدی

ولی تجربمو میگم ساعت 7صبح بیمارستان بودم و بعدم بستری کردن و نوار قلب گرفتن بعدم لباس عوض کردم وسایل اضافیمو دادم به خانوادم بعدم منوفرستادن تو بخش زنان و اونجا سوال‌هایی ازم پرسیدن و فرم پر کردن سرم زدن و گفتن منتظر باش تا دکترت بیاد دکترم ساعت ده اومده بود منو آماده اتاق عمل کردن سوند و.. بعدم دکتر بیهوشی پرسید بی‌حسی یا بیهوشی که بیهوشی رو انتخاب کردم و بعدم بردنم اتاق عمل یه کم حرف زدن 5 دقیقه بعد هیچی نفهمیدم بعدم با فشارهایی که به شکمم میاوردن بیدار شدم دکتر بیهوشی آروم میزد تو صورتم که به هوش اومدی؟... بعد ساعت 2 کامل به هوش اومدم ومادرم کنارم بود بعدم ملاقاتی اومدن و بعد ملاقاتی بچه رو بهم نشون دادن بعد بردنش تا آخر شب که باز آوردن کنارم فرداشم یکم کمکم کردن راه رفتم و دسشویی رفتم. و.. بعدم مرخص شدم

خرما و آب میوه شیرین همراهت باشه حتما چون فردای زایمان باید راه بری و سرگیجه داری باید اینا رو بخوری 

امیدارم تجربه شیرینی باشه برات

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برات صلوات فرستادم میشه برای حاجت دلم دعا کنی

برای همهتون لایق باشم دعا میکنم اسم همه یادم نمیمونه ولی موقع دردام میگم تمام دوستای نی نی سایتی که گفتن دعا کن رو خدایا حاجت روا کن 

2731
برای همهتون لایق باشم دعا میکنم اسم همه یادم نمیمونه ولی موقع دردام میگم تمام دوستای نی نی سایتی که ...

فدات شم 

انشاا...که یه نی نی تپل و خوشکل و وصحیح و سالم دنیا بیاری 

خدایا شکرت
2738
۳۷ هفته 

استارتر منم اگ خدا بخواد اوخر بهمن زایمان دارم توروخدا از ته دلت دعام کن قرعه کشیم در بیاد تا اون موقع پول زایمانمو ب راحتی بتونم بدم   بچمم سالمو خیلی خوشکلو خوب باشه  زایمانم راحت باشه توروخدا از ته دلت دعام کن اسمم شقایقه سر زایمانت بیار💚💚💚💚💚

منم دعات کردم قشنگم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃