2737
2734
عنوان

راهکار برای حالگیری از خواهرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 42 پست
من باشم میچسبم به مادرشوهرم و قربون صدقش میرم و اونو محل ع ن نمیدم تا چشش دراد☺️

دقیقا مشکل اینجاس که ۹۹ درصد مادرشوهرا طرفدار دختراشون هستن ، اسی انگار خواهر شوهر منو توصیف کرد اما مادر شوهرم خوبه ، منم پیش خودم گفتم میچسبم به مادر شوهرم لجش دربیاد ، اما مادر شوهرم پیش خواهر شوهرم منو محل نمیده وقتی نباشه دستمو میبوسه، با مشاور صحبت کردم گفت با  این مدل آدما هیچ   رفتاری نمیشه کرد سیاستی بلد نیستم که آموزش بدم فقط قطع رابطه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

بگو یکی از دوستانم که همیشه خوابهاش راسته ، بهم  گفته خواب دیدم اگر بچه ت پسر بشه ، ۳۷روز بعداز به دنیا اومدنش خواهرشوهرت یه بیماری لاعلاج میگیره از دنیا میره  

بگو ترسیدم برات صدقه انداختم  

اگه پسر شد یه ترسی باهاشه  

اگه هم دختر شد خوشحال ازینکه دختر شده  

عدد دقیق ۳۷روز هم برترسناکیه خواب میافزاید  

خودم غزین فکر شوم خنده م گرفت

گفتم یکم بخندیم

همونطور که دوستان گفتن رفت وامدت رو کم کن تا ارامشت بیشتر بشه

انتظاراتت رو ازش به حداقل برسون تا اگه براورده نکردشون ناراحت نشی

منم یه جاری حسود و عوضی دارم که تنها کاری که تونستم بکنم رابطه مو تقریبا باهاش قطع کردم

چون شوهرشم مثل خودشه

دقیقا مشکل اینجاس که ۹۹ درصد مادرشوهرا طرفدار دختراشون هستن ، اسی انگار خواهر شوهر منو توصیف کرد اما ...

تا پای طلاق منو برد مادرشوهرم داشتم این وسط سکته میکرد اینقدر حرص خورده بود بهش گفته حق ندارین خواهر برادر دیگه باهم رفت امد کنین ولی بازم خواهرشوهرم هرازگاهی زنگ میزنه کرمشو میریزه

اصلا حسابش نکن 

همون که تورو میبینه داره ازت حرص میخوره و میسوزه و میچزه که این حرفا رو میزنه پس همونا بسه براش

از طرفی خیلی خاستی دُمشو قیچی کنی در جوابش بگو میشه سرت تو زندگی خودت باشه؟ بهتر نیست به جای سرک کشیدن تو زندگی دیگران به امورات خودت برسی؟ یه وقتام بگو توروخدا این حرفا رو نزن بده برای شخصیتت..لجشو در میاره....کلا هیچ چیزیتو نگو بهش تا از دیگران بشنوه قشنگ اتیش میگیره. یه وقتام سوال میپرسه بگو الان من باید به شماااا جواب بدم؟ 

چشم به راه...
دقیقا مشکل اینجاس که ۹۹ درصد مادرشوهرا طرفدار دختراشون هستن ، اسی انگار خواهر شوهر منو توصیف کرد اما ...

دقیقا ولی مادرشوهرمن از دخترش میترسه و هیچ محبتی ازش ندیده، وقتی اون هس باهام حرف نمیزنه و فقط بانگاهش میفهمم که میترسه، چون رو مخی هس این خواهرشوهرم که نمیتونی لنگشو پیداکنی، ولی خب من این راهو رفتم جواب داد واسم🤔

2706