2726
عنوان

دماغمو عمل کنم کرونا میگیرم؟🤭

187 بازدید | 9 پست

همه میگن نرو محیط بیمارستان خطرناکه

ولی میتونم برم مرکز جراحی اونجا که مریضای کرونایی نیستن!

کسی رو دیدین که جراحی انجام بده و بعدش کرونا بگیره؟

من ندیدم ، خودمم حدود یک ماه و یک هفتس عمل کردم

ولی اون موقع شدید نبود

چون تا دو سه ماه باید بری پیش دکترت برای چسب و ماساژ بینی و چکاپ ، این رفت و امد و محیط اونجا خطرناکه

من اگه میدونستم چنین اوضاعی میشه عمل نمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هر کاری که باعث ارتباط نزدیک یا دیگران بشه امکان ابتلا رو بالا میبره،من کسی و دیدم عمل کرده و کرونا گرفت با بینی عمل کرده و بخیه خیلی سخت بود براش عطسه و سرفه ،تنگی نفس که نگم برات،همین‌جوری بینی عملی سخته باهاش نفس کشیدن 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

خیلی ربطی نداره. خیلیها کرونا دارن و همه جا میرن. ضمنا متخصصهای بیهوشی زیادی هم کرونا گرفتن و فوت کردن چون مستقیما با تنفس بیمار سر و کار دارن. پس متخصص بیهوشی یا بقیه کادر درمان ممکنه الوده باشن. اصلا به ریسکش نمی ارزه

نکن  خوشگلتر میشی  بعد کرونا میاد میگیرتت🙈

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 

نه تا وقتی قراره زیر ماسک باشه دست نگه دار چون با ماسک زدن هم بهش فشار میاد بد فرم میشه 

فقط و فقط برای موارد ضروری الان باید به دکترا مراجعه کنیم کرونا خیلی جدی تر از این حرفاست خیلی رعایت کنید