2733
2734
عنوان

خانما کسی روز 10 پری باردار شده تا الان

| مشاهده متن کامل بحث + 2276 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب دکتر میگه از روز اول حساب میشه تا 14 روز تخمک گذاریه

بله میدونم منظورم اینه روزای پری رابطه نمیشه که داشت برای اقدام منظورم اینه سه روزه که اقدام میتونستی کنی از این ده روز

خدایاشکرت
عزیزم اسپرم قوی تا ۳الی ۴روز داخل واژن زنده میمونه اگه باردار بشین احتمال زیاد فرزندتون دختره  ...

انشالله خودم دختر میخوام خداکنه هم باردار شم هم دختر باشه تو هم انشالله باردار بشی گلم

2731
بله میدونم منظورم اینه روزای پری رابطه نمیشه که داشت برای اقدام منظورم اینه سه روزه که اقدام میتونست ...

بعد از هفت روز هر شب نزدیکی داشتم تا الان که یازدهمین روز محسوب میشه

بعد از هفت روز هر شب نزدیکی داشتم تا الان که یازدهمین روز محسوب میشه

بله ممکنه 

بیین خدایی که بدون شوهر به حضرت مریم بچه داد اگه بخواد صلاح بدونه میده نگران نباش فقط با زور ازش نخواه

خدایاشکرت
2738

سلام همون ماه باردار شدی؟

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حسابم زِ همه مردم این شهر جداست🤌من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست💜💜💜⏺ روانشناس‌ها میگن، ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺶ ﺩﺍﺭﯼ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪﯼ، ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ ﺗﺎ ﻋﺸﻘﺖ ﺭو ﺍﺣﺴﺎﺱ کنه.ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﺩﺷﻤﻨﺖ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪﯼ، ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ ﺗﺎ ﻗﺪﺭﺗﺖ ﺭو ﺍﺣﺴﺎﺱ کنه. ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﺷﺨﺼﯽ ﮐﻪ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺗﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩه ﺑﻮﺩ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪﯼ، ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ ﺗﺎ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﭘﺸﯿﻤوﻧﯽ کنه.ﺍﮔﺮ ﺑﺎ ﻏﺮﯾﺒﻪﺍﯼ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪﯼ، ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺑﺰﻥ ﺗﺎ ﺑﺎ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﭘﺎﺳﺨﺖ ﺭو بده.لبخند، ﺭﻣﺰ ﻣﻮفقیت تو در زندگیه …