2737
2734
عنوان

کروناس ینی؟

157 بازدید | 27 پست

من سه روزه ک خیلی بیحالم بینیم گرفته ابریزش دارم و زده ب سینوزیتام

کل صورتم درد میکنم

سرفه ندارم فشارمم پاینیه

امروز حس چشایی و بویاییمم کم شده

دوبار رفتم دکتر حرفی از کرونا نزد یجاییم تو گوگل خوندم نوشته ابریزش و گرفتگی بینی از علائم کرونا نیست 

همه میگن سرما خوردی ولی خودم میترسم

اگه کسی چیزی میدونه لطفا راهنماییم کنه🌺

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    

چشایی بویایی داری؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم دقیقا همین حالات شمارو دارم و تدریجی بویایی و چشایی کم شد، فکرمیکنم فصلی باشه، من گلودرد هم داشت ...

عه

من‌همش عرق میکنم و گرممه

دکترم نگف کروناس ولی میترسم

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
2738
نبابا سرماخوردگيه من ده بار اينجوري شدم كرونا نبوده سرماخوردگي اينا خوردم يكي دو روز بعدش خوب شدم ن ...

جدی

خب خداروشکر

اخه خیلی بیحالم ترسیدم😓

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
نه امروز حس نمیکنم ولی دماغم خیلی گرفتس میگن تو کرونا این بعیده

اسپند و کندر با هم دود کن دمنوش آویشن و پونه کوهی درست کن بخور سوپ بلغور گندم بخور سریع خوب میشی

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عه من‌همش عرق میکنم و گرممه دکترم نگف کروناس ولی میترسم

وای تو منی یا من تو😲😲😲😲منم عرق میکنم ولی اصلا تب ندارم، منم تلفنی زدم گفت نه ولی خب امروز یکم استرس گرفته بودم بخاطر بویایی چشایی

دقیقا مث من😲😲😲آبریزشم دارم خیلی

چن روزه؟من امروز بخور اکالیپتوس گذاشتم

اصن ی حالیم انگار سرم تو ابه

خداکنه زود خوب شم😭😭

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
وای تو منی یا من تو😲😲😲😲منم عرق میکنم ولی اصلا تب ندارم، منم تلفنی زدم گفت نه ولی خب امروز یکم اس ...

تو مث منی😂

تب ندارم منم

ولی امروز حس بویایی چشاییم رفت

مشکوک شدم ب کرونا

ب نظرت ازمایش بدم؟

امیدی هست🌸چون خدایی هست❤    
2706