2726

پریشب تا صبح نخوابیده بودم بعد صبح یکم ترسیده بودم خوابم نمیبرد قرص خوردم تا پاشدم دیدم یکی ز میزنه باز نکردم چشمام خابالو بود نشناختم بعد دیدم مادر شوهرم پشت درمونه زنگ زنگ بیا درو باز کن درو باز کردم گفت تو ک مارو نصف عمر کردی از صبح هرچی منو محمد بهت ز میزنیم ج نمیدی چرا هم خونه هم گوشیت فک کردیم طوریت شده گوشیم سایلنت بود خونمونم کشیده بودم هی گفت با محمد بحثت شده گفتم نه گفت قیافت یجوریه بحث کردین لابد گفتم ن بخدا بعد میخواس مهمونهاشو بیاره خونه من تازه فهمیدم چرا اینهمه راه پاشده امده گفتم باشه بیان به شوهرم ز زدم گفتم مهمونها شبم میخوان بمونن گفت نه ولی بزار باز از مامان مامام میپرسم گفت آره شب میخوابن منم به شوهرم گفتم من شرایطشو ندارم شب بمونن تازه یکیشونم غریب بود مامانش ز زده ک آره من خودم ترکیده خونه تکونی کردم بیان منم گفتم شرمنده بخاطر کرونا نمیتونم شام بیان فقط دیدم شوهرم ناراحت شد به مادرشوهرم گفتم من خونم کوچیکه نمیخواستم قبول کنم ولی عیب نداره بعد اینجوری میکنه نه من دیگه پامو تو خونت نمیزارم غرورمو شکستم امدم بهت گفتم این ییارو میام ولی دیگه پامو تو خونت نمیزارم راستش اگه کرونا نبود و خونمم بزرگ بود حرفی نداشتم با اینکه رضایت نداشتم ولی باز امدن اینم اولین بارش نیس چندبار دیگم بدون اینکه ما دعوت کنیم مهمون اورده خونمون برای شام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چ بی فکره مهمونارو برا چی میاره خونه تو 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

با هم زندگی کردن خیلی مشکلات داره

به فکر پس انداز. بعد هم فرار باشید😊

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
با هم زندگی کردن خیلی مشکلات داره به فکر پس انداز. بعد هم فرار باشید😊

باهم زندگی نمیکنیم ک خونه اش یجا دیگه اس مهمون از شهرستان امده بود اینم گفت یدفعه ای بهم خبر دادن منم خونمو ریختم بهم که تمیز کنم آورد خونه من منم ک بهش گفتم نه بهش برخرد خانم

بهتر ناراحت بشه بهش بربخوره دیگه مهمون نیاره به فکر معذرت خواهی و درست کردن نباش 

اتفاقا میخواستم بهش ز بزنم معذرت خواهی کنم ولی دیدم کار اون خیلی بدتر بوده

تو خیلی خوبی والا من بودم رک میگفتم نیان

پاشد امد خونمون رودر رو دیگه نتونستم چیزی بگم ولی گفتم شب نمونن که بازم پاشد امدن پرو پرو بعد میگه من دیگه خونت نمیام الانم تو این شرایطم بخلطر مهمونام میام منم گفتم اگه دیگه نمیخوای بیایی امشبم نیایید

وا مهمونای خودشو واسه شام میاره خونه ی شما؟؟؟؟ یاد یارو افتادم که نذر گرد اگه دانشگاه قبول ،ننشو پی ...

گفت خونمو ریختم بهم خونه تکونی کنم و ازین حرفها این یباره منم چیزی بهش نگفتم ولی خیلی رو داره 

اتفاقا میخواستم بهش ز بزنم معذرت خواهی کنم ولی دیدم کار اون خیلی بدتر بوده

شوهرت گفت بگو اشتباهی نکردم معذرت بخوام بعد هم غرغر کن پیش شوهرت هی الکی بشور بساب دیگه بهش تذکرمیده 

اگر مهمون دوسداره ببره خونه خودش! 

من یکبار اون اوایل ازدواجم مادرشوهرم گفت رختخواباتو بیار برای مهمونا منم به شوهرم گفتم دوس ندارم بدم بهش 

بعد مامانش گفت نیاوردی شوهرم گفت مهمونا کثیف میکنن مامانش گفت واااا 

شوهرم گفت میخرم واست! 

دیگه ازم چیزی نخواست! 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2706