2733
2739
عنوان

یه پسر تا چه حدی میتونه یه دختر رو دوس داشته باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 387 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسری که دوسم داشت و الانم داره بخاطرم خودکشی کرده و در رفته خداروشکر چیزیش نشد

آخه داشتیم جدا میشدیم و من قصد رفتن داشتم و به حرفاش توجه نکردم که یهو پشیمونم کرد کلا

بخاطرم خیلی کارا کرده ... چه مالی چه رفتاری و اخلاقی و خانوادش و همه چی

2731

عشق ی هیجانه

مردا خیلییی بیشتر از زنا تسلط دارن رو احساساتشون 

عشقو میدونم عاشق نمیشن ولی میتونن یه زنو بی حد و مرز دوس داشته باشن

بازم ولی اول خودشونو دوس دارن بعد زن زندگیشونو 😐

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟
وقتی یه پسر بهت میگه دوستت دارم یا راسته یا راسته!!!! تشخیصش با خودتون که کدومه😂😂😂😂😂

😁😁😁👌

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

عاشقای واقعی بهم نمیرسن

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
2738
من گفتم عشق واقعی 😕😕😐 

شمس مولانا رو بخون

اللهم احفظ قائدنا و حبیب قلوبنا و نور اعیینا نائب المهدی امامنا الخامنه ای حتی یصل فرج مولانا المهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف.  ماتَـرَکْناکَ_یابـن_الْحُـسـَـین

هر وقت براش خطر کردی

هر وقت از منافع خودت بخاطرش دست کشیدی

هر وقت باهاش رابطه داشتی و بعدش ازش سیر نشدی

می تونی بگی عاشقی

من اینطور نگفتم و اینطور فکر نکردم 😐😕

سوال پرسیدی شک داشتی! 

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2706