2733
2734
عنوان

حس میکنم یه نفر تو اتاقمه😵😖

| مشاهده متن کامل بحث + 4592 بازدید | 365 پست
میدونم. ببین گلم من نه دعا نویسم نه فالگیر اما انرژیها را رو میگیرم دست خودم نیست واسه یکی کتمل شفاف ...

پارو زمین ناپاک؟وای دخترم  کاهی ک آزادش میذارم نجس میکنه خونه رو 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ازخدا غافل نیستم باهاش رفیقم خیلی❤️ولی به نشونه اعداد و حرف بعضی آدما بعنوان نشونه باوردارم

باهاش دوست هستی اما امیدتو رو به بنده اش داری 

شبها وقت خواب مراقبه انجام بده. دراز بکش خودتو خالی کن چند نفس عمیق بکش و بعد با خدای خودت حرف بزن. انگار که دوستت کنارته باهاش عاای حرف بزن و ازش بخواهتو رو تو راه راست هدایت کنه و راهنمات بشه

بعد میبینی که چه گوهری کنارت داری و چجوری راهتو پیدا میکنی

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
ممنونم جواب دادی🌹

❤❤❤❤

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
شوهرت کارش ازاده؟ یه چیزی تو مایه های خرید و فروش؟

من ک اعتقادم به خدا ولی گفتی انرژی میگیری یسریا شاید اینجوری باشن ولی جالب شد برام بدونم  چه اندژی از من دریافت میکنی یا میتونی یه چیزی ازم بگی ممنون ازت

از من چی حس میکنی؟ چه انرژی دریافت می‌کنی ازم؟لطفا بگو

هیچی عشقم ❤❤

اما تو یه کاری دو به شک هستی. انشالله خیره همه ی جوانب رو در نظر بگیر

2738
ن عزیزم شوهرم تو شرکت کار میکنه

تو فکر کار دیگه اییه؟ مثل معامله ی یه چیزی؟ 

نه همین فقط اومد به ذهنم اما یه چیز دیگه نزیدک کوه امامزاده هست.اونجا برو بپرس. جایی که درخت زیاد دا ...

فدات شم ی امام زاده الان ب یادم اوند ابراهیم قتال درختم  دورش زیاد داره تقریبااز شهرمون یکم دوره رو کوه هم هست یجورایی .

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
هیچی عشقم ❤❤  اما تو یه کاری دو به شک هستی. انشالله خیره همه ی جوانب رو در نظر بگیر

ممنون💖💖💖💖💖

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
پارو زمین ناپاک؟وای دخترم  کاهی ک آزادش میذارم نجس میکنه خونه رو

نههه  ناپاک منطورم نجاست بچه نیست گلم

ناپاک مثل قبرستون ممکنه ما بین دو قبر طلسم بد باشه. یا یه زمینی که غصبی باشه با یه جایی که اجنه باشن و کافرن 

2706