2726
عنوان

عممو ازدست دادم کرونا لعنت بهت

519 بازدید | 20 پست

دوستان امروز تشییع شد 

برای شادی روحش یک صلوات میفرستید

خدای مهربونم کمکم کن بزودی مادربشم ❤️خدای بزرگم منو زودی به آرزوهام برسون 🙏 مااااچ

خدا رحمتش کنه نور به قبرش بباره. فاتحه مع الصلوات 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا رحمتش کنه نور به قبرش بباره. فاتحه مع الصلوات 

مرسی عزیزم خدا به شما خانوادتون سلامتی و ارامش ببخشه

خدای مهربونم کمکم کن بزودی مادربشم ❤️خدای بزرگم منو زودی به آرزوهام برسون 🙏 مااااچ
مرسی عزیزم خدا به شما خانوادتون سلامتی و ارامش ببخشه

قربونت. تسلیت عرض میکنم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
خدا رحمتشون کنه چند سالش بود کدوم شهر هستین

تهرانم عزیزم 

ممنونم خدا سلامتی بهتون بده 

فکر کنم چهل و خورده ای 

خدارحمتش کنه نور به قبرش بباره غم بی مادری خیلی سخته مامان من به خاطر ایست قلبی  مشکل دیابت داشت  ۲۸ روزه فوت شده 😢

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
خدا رحمتش کنه بیماری زمینه ای داشت؟؟

ممنونم گلم ان شاالله سلامت باشید همیشه 

نه بنده خدا 

اصلا باورم نمیشه 

سالم و سرحال فوق العاده روحیه خوبی داشت 

خدارحمتش کنه نور به قبرش بباره غم بی مادری خیلی سخته مامان من به خاطر ایست قلبی ۲۸ روزه فوت شده 😢

اخی خدا رحمتش کنه

بخاطر کرونا ایست قلبی داشتن یا...

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙
2706