1920
1924

خدا رحمتش کنه نور به قبرش بباره. فاتحه مع الصلوات 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

خدا رحمتشون کنه

چند سالش بود

کدوم شهر هستین

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922
مرسی عزیزم خدا به شما خانوادتون سلامتی و ارامش ببخشه

قربونت. تسلیت عرض میکنم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
1911
تهرانم عزیزم  ممنونم خدا سلامتی بهتون بده  فکر کنم چهل و خورده ای

بیماری زمینه ای داشت؟رعایت میکرد؟ 

خدایش بیامرزد

تمام رویاهای ما می‌توانند محقق شوند اگر ما شجاعت دنبال کردن آن هارا داشته باشیم  
خدارحمتش کنه نور به قبرش بباره غم بی مادری خیلی سخته مامان من به خاطر ایست قلبی ۲۸ روزه فوت شده 😢

اخی خدا رحمتش کنه

بخاطر کرونا ایست قلبی داشتن یا...

چشم و دلمن  روشن ...شد کلبه ی دل گلشن دوری به سر اومد از او خبر اومد...♥️
1826
خدارحمتش کنه نور به قبرش بباره غم بی مادری خیلی سخته مامان من به خاطر ایست قلبی ۲۸ روزه فوت شده 😢

الهی بگردم خدا رحمت کنه مادرگلتو ان شاالله با فاطمه زهرا س محشور بشن روحشون در ارامش باشه 

چقدررررر سخته خدا بهت صبر بده عزیزم

1918