2703
2553
عنوان

چیکار کنم پسره بیخیالم بشه!

824 بازدید | 41 پست

یک پسر هست تو فامیلمون خیلی پیگیر منه

ولی من حسی بهش ندارم

سنی هم ندارم 18 سالمه و میخوام درس بخونم و اصلا به این چیزا فکر نکنم

یک چند مدتی باهم ارتباط هم داشتیم پنهانی ولی باهاش قطع رابطه کردم تا وابسته نشه و تو فامیل شری نشه، میدونم خیلی ناراحت شد ولی غرورش رو نشکست

هر جمعه میاد خونه یکی از فامیل های مشترکمون یک سری میزنه به امید اینکه یکبار ما اومده باشیم و منو ببینه ولی ما شاید سالی پنج بار هم نریم،ولی اون هر جمعه و تعطیلی ها سر میزنه

یک مغازه موبایل فروشی با یکی از اقوامشون راه انداختند دارن کار میکنن خودش روی مغازست،

اونجا دخترای خوشگل زیاد هست و خیلی میان خرید میکنن و پا میدن ولی میدونم اون پسری نیست که سریع با همه اوکی بشع و تا من مجرد باشم اونم چشمش به منه

موهای سرشم دیدم که سفید شده

همه این چیزایی که گفتم تمام دیدم

نمیدونم دیگه چیکار کنم که بیخیالم بشه

خودش گفته دیگه همه چیز تموم ولی میدونم هنوز تمومش نکرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالشه؟!

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2456

شایدم اینا همه فانتزیاییه که شما از اون ساختید . والا ما دخترا حتی از یکی متنفر هم باشیم خوشمون میاد فکرکنیم اون طرف داره برامون پرپر میزنه😅

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

من میدونم پسرا وقتی دنبال کسی ان فقط یه چیز باعث میشه کلا بیخیال شن و دیگه فکرشون هم سمت اون دختر نره

اونم رد شدن مستقیم ورکه که بهش بگی من دوستت ندارم و هیچوقت هم نمیتونم داشته باشم

تمامممم

2714
پر پرم میکنه ما خانواده سنتی هستیم

اوهههه پس هیچی

اونم اصلاااا و ابدا جواب پی ام و زنگشو نده بلکه بیخیال شه راهی نیس

باهاش حرف برنی و بهش بگی بیخیال شه بدتر میشه

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟
2706