2410
2553
عنوان

شوهرخسیسو بداخلاقم

286 بازدید | 13 پست

سلام خانما من تا میام رابطمو با شوهرم خوب کنم یعنی بعد هر قهر آشتی میشیم بازم گند میزنه واقعا از ازدواجم خیلی پشیمونم انقدر اخلاقش بده همش آرزوی مرگشو میکنم با اینی که پدر بچممم شده دیگه کم اورم خسته شدم شما بیاین بهم بگید اگر تاپیکامو بخونید میفهمید چیا کشیدم امشب همه چی خوب بود که یهوگفتم پس قرصمو کی میخری برا ریزش موم ده روزپیش دکترتجویز کرده بود هنوز نخریده گفت پولشو ندارم خودت بخر بگو بابات بخره یا داداشات وضع مالیشم د نیستا کلا خسیسه مثل پدرش که برا دوقرون جون میدن حتی بر مای بیبی بچه هم حرف میزنه راضیه بچه بسوزه من زود زود عوض نکنم شما میگقد چکارکنم خیلی هم سرد شدم نسب بهش با اخلاق گندش گند زده به همه چی

فقط طلاق 😐

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

سیاست زنونه

خواسته هاتو اصلااااا امری نگو اصلاااا عمرن عمل کنه بهشون

مطمئن باش شما هم یه جاهایی میتونی یه قدمایی برداری که بهتر شه 

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟
2714
دگ چطور با بچه دلم نمیاد فقط بخاطراون تحمل میکنم

من با جمله ی به خاطر بچه تحمل می کنم مخالفم . اینم یه نوع توجیهه برای سرپوش گذاشتن روی وابستگی های خودمون 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

میدونی اینجور ادما دیوونه تر از خودشون ندیدن چون هررفتاری میکنن طرف کوتاه میاد توام مث خودش رفتار کن از هیچی نترس تهش طلاقه اگ مهریه داشته باشی نمیتونه طلاق بده اشتباهم نکن مثل قهر یا هر اشتباهی ک تو دادگاه سند شه تو دادگاهم ادای ادمای عاشقو دربیار تامام یبار اینجوری بشه ادم میشه

میدونی اینجور ادما دیوونه تر از خودشون ندیدن چون هررفتاری میکنن طرف کوتاه میاد توام مث خودش رفتار کن ...

فقط باید بسوزم و بسازم لعنت به خودم با این انتخابم بیچاره پسرم