1874
1924

واقعا از خدا نمیترسین 

بعضیاتون که انقدر خانومی که ادم لذت میبره 

ولی بعضی ااااا امان 

خدابیامرز داد شوهراتون برسه😑 

:||||

در تاریخ99/9/9بهترین اتفاق زندگیم قراره بیفته🍃🐾💚دختری هستم از دیار مهربونی🦋💙اره من ی دختر دهه هشتادیم🦄💜تمام تلاشمو میکنم ک بهتون احترام بزارم خانومای سایت🍫❤نگران نباشید تو تاپیکایی ک مناسب سنم نیستند نمیرم🌈🧡‏ پنج قانون برای داشتن یک زندگی شاد: ۱_ شیرازی باشی😎✌🏻۲_شیراز زندگی کنی😌✌🏻۳_با یک شیرازی زندگی کنی😍✌🏻۴_مانند یک شیرازی زندگی کنی😛✌🏻 ۵_همه موارد😌😎🤞🏻فقط یه شیرازی معنی ای ضرب المثلوو رِ میدونه😃😉😄: بیوووو همی حالو شد چاروی زند😩🥴🤪😄

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

خدابیامرز داد شوهرامون؟ 😆😆😂😂😂

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1922

منم نامرد زياد ديدم اينجا

واقعا بدجنس هستن بعضيا ...بيچاره اطرافيانشون

ميدانيد چيست؟؟ما محكوميم..محكوميم دهانمان را ببنديم..محكوميم باوركنيم دروغ هايتان را....محكوميم به سكوت..محكوميم به باور كردن باور هاى پوسيده ى شما...ازما نخواهيد شمارا قانع كنيم....شما نيز خود را محكوم كرده ايد به باور...🎭🔒(margooى سابق)
1911
1826
اشتباه تایپی بووود😁

کلی خندیدم اسی جان مرسی😂😂😂

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

خداکیو بیامرزه؟!🤔دادشوهر چیست😁استارتر رو کی اذیت کرده؟؟؟؟؟؟؟🤨

توراچون جان خود میدانمت ...توراچون سایه می پندارمت...هرچه تودوری من صبورم...قبل ازتو من عاشق نبودم❤