2726
عنوان

کیمیاوآرش

404 بازدید | 24 پست

به نظرم کیمیا خیلی خودخواهه و اصلاعیب خودشو نمی بینه آرشم تا حدودی حق داره خب مثلا فردای عروسی دوستاش پاشدند اومدند صبحانه ی دونفریشونو بهم زدند،اصلادوستاش چه بی فرهنگ بودند اول صبحی رفتی خونه ی عروس و داماد حالا صبحانه خوردنتون چیه روزنامه رو دادید پاشید برید یا با اینکه آرش حرفی از نامزد قبلیش نمیزنه خب بخاطر اینکه کیمیارو دوست داره نمیخواد از دستش بده هی تو گذشته ی آرش سرک می کشه تواین فیلم خیلی تو مظلوم نشون دادن کیمیا اغراق شده به نظرم اصلا لیاقت آرشو نداشت 

شاید بگید نصفه شبی این چرت وپرتا چیه من میگم ولی خب تو دنیای واقعی هم خیلی زندگی های شبیه زندگی آرش و کیمیا هست بدنیست طرف عیب خودشم ببینه و یه طرفه به قاضی نره 

......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من از ارش خوشم میومد

کیمیا خیلی نچسب بود

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
دقيفا كلا كيميا زيادي خودپسنده ارش براش همه كار كرد ارش عشقه عشق😍😂

آره بابا من جاش بودم دو دستی می چسبیدمش دور دوستامم خط می کشیدم تازه می رفتم پاریس درس می خوندم وااااای چی می شد 

......

منم از اون قسمت صبحانه حرصم گرف چ بی سیاسته این کیمیا دوستاش چ بیفرهنگن

عاقا ،خانوم ،عزیزجان،لطفا اینقدر به آرمی های سایت انرژی منفی ندید کلا به کیپاپرا کیدرامرا و کلا کره دوستان سایت نظر مخالفتون رو با عتاب تمام ابراز نکنید به خدا این علاقشون باعث ب قهقرا رفتنشون نمیشه والا بخدا منم کی پاپ رو دنبال میکنم یه نمه آرمی هم هستم اگر فرصتش پیش بیاد کی دراما هم تماشا میکنم هنوز به انحطاط و پستی نرفتم بچه هم نیستم ۲۵ سالمه درسمم خوندم و دارم میخونم ب اندازه توانمم دارم تو زندگی شخصیم و کاری و تحصیلی پیشرفت میکنم و اتفاقا خیلی جاها از سخت کوشی همین هم نوعان کره اییمون انگیزه و انرژی هم گرفتم  خلاصه خواستم بگم مثل مردم قرون وسطی و حتی قبل تر از اون نژاد پرست نباشید ما الان در سال۲۰۲۲ زندگی میکنیم دوره ای ک مسئله برداشته شدن مرزها و یکدست شدن جهان مطرحه  چرا ک ما همه انسانیم و میان انسانها هیییییییچ برتری و تمایزی نیست الا ب اندازه اخلاق و انسانیت 💜💜 دوستان بزرگوار من در این فضا نمیتونم پاسخگوی سوالات روانشناختی باشم چون بنظرم نظر دادن در مورد این مسائل مهم در این پلتفرم کار درست ،اخلاقی وحرفه ای نیست .اما اگر سوالی راجع ب رشته‌ی روانشناسی داشتید به اندازه توانم خوشحال میشم کمکی بکنم .               
وای مردشور کیمیا رو ببرن خاک بر سرش که قدر همچین شوهر جیگری و مادرشوهر جیگرتری رو ندونست بدبخت بی لی ...

چقدم شانس داشت بعد طلاق رفت به یکی جیگر تر حالا مابودیم یه پیرمرد میامد خواستگاریمون بادوتا بچه😹😹😹😹

حالاعیب کیمیاچی بودکه ماندیدیم

عیبش اینه هی تو گذشته ی آرش سرک می کشه یاهی می گفت من غذا نمی پزم درس دارم فقط نیمرو ،خب توکه اینقدر درس خوندنت مهم بود چرا شوهر کردی؟مگه نمی دونست متاهلی مسئولیت های خودشو داره؟صبر می کرد درسش تموم می شد بعد ازدواج می کرد 

......
آره بابا من جاش بودم دو دستی می چسبیدمش دور دوستامم خط می کشیدم تازه می رفتم پاریس درس می خوندم وااا ...

همونو بگو تو این سریالا همچین اغراق میکنن حالا دخترا از خداشونه برن اروپا زندگی کنن دیدی ارش ازش پرسید پاریس شهر خوبیه کیمیا با اکراه میگفت اره خوبه بد نیس😄 

2706