2410
2553
عنوان

انداختنمون بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1733 بازدید | 82 پست

یکی مثل شما یکی مثل خواهر شوهر من 

کاری کرد برادرشوهرش الکی کتک بخوره بعد هم دست شوهرشو گرفت رفت خونه ی داداشش که بیچاره عموم واسه اش خونه اجاره کنه گفت تا خونه نگیرین بر نمیگردم طبقه ی بالای عموم به خونه خیلی قشنگ واسه اش ساخته بودن تازه تموم خرجشو عموم میده شوهرش بیکار میگرده 

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️

آخرش که چی نمیشه که همیشه اونجا باشید یه پولی سرمایه ای جور کنید واسه خونه 

تازه عروسم هستی طلا داری بفروش خونه بگیر

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

به نظر من بزار به عهده شوهرت ، پدر و پسر یجوری با هم راه میاند. شما نه بگو بریم و نه بگو بمونیم.

اینجور که باشه اگه رفتید و به مشکلات مادی و ... برخوردید شوهرت بهونه نکنه که شما گفتی بریم

عشق عالیترین و نهایترین هدفی است که بشر در آرزوی رسیدن به آن است   ویکتور فرانکل
یکی مثل شما یکی مثل جاری من  کاری کرد برادرشوهرش الکی کتک بخوره بعد هم دست شوهرشو گرفت رفت خون ...

اشتباهه محضه 

آدم باید روپای خودش ،مستقل بار بیاد

تورو خدا واسه حاجتم دعا کنید 🙏
2714

قضیه ی منم همینطور شد دعوامون شد پدرشوهرم برگشت ب من گفت ازخونم پاشید به یه ماه نکشید بی سروصدا جمع کردم وقتی ماشین اومد وسایلاروببره اونموقع فهمیدن تازه ک داریم میریم ولی عوضش راحت شدم

⁦❤️⁩قدرت واقعی یک مرد؛ به اندازه لبخند زنی است که کناراون نشسته!!!⁦❤️⁩
همیشه میگن برید 

دقیقا مث ما که صد بار گفتن برید؛ما چون واقعا دستمون خالی بود چند ماهی موندیم که آخرین دعوا شد که دیگه جدا کردیم.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
اشتباهه محضه  آدم باید روپای خودش ،مستقل بار بیاد

آره درسته اما این شوهرش ازش بخاری بلند نمیشه حتی پول تو جیبی از باباش میگیره 

فقط نمیدونم این همه ایراد گرفتن رو کجای دلم بذارم عموم داره ورشکست میشه بیچاره به چه کنم چه کنم افتاده 

چه در دل من... چه در سر تو...                               من از تو رسیدم به باور تو         تو بودی و من ❤️❤️
2706