2733
2734

عزیزم الان وقتش نیست برای استخاره

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخام تروخدا

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜
2731
فردا میخوام برم سنو جنینم یکم مشکل داشته فردا باید برم ببینم اوضاع چطوره دل تو دلم نیست گفتم شاید ...

عزیزم اینکه استخاره نداره 

استخاره برای کاریه که توش دودلی نمی تونی تصمیم بگیری 

ان شا الله نی نی خوشگلت سالمه سالمه

حلالم کنید و خدانگهدار   
2738
من همیشه استخاره با قرآن شهید آوینی رو از سایتش انجام میدم میخوای برات بگیرم؟

عزیزم استخاره وقتای خاصه الان وقتش نیست اگه بگیری اشتباه هس

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    
عزیزم استخاره وقتای خاصه الان وقتش نیست اگه بگیری اشتباه هس

نه عزیزم من به این حرفا اعتقاد ندارم کم بیارم دو دل باشم بهش پناه میبرم و همیشه کمک کرده بهم تو تصمیمام

حلالم کنید و خدانگهدار   
فردا میخوام برم سنو جنینم یکم مشکل داشته فردا باید برم ببینم اوضاع چطوره دل تو دلم نیست گفتم شاید ...

استخاره برای کاری میگیرن مثلا نمیدونی کدوم کارو انجام بدی 

مثلابه یه تکیه شام بدی یا یه دست مریضو بلند کنی و کمک مالی کنی 

یا این زمینو بخرم یا نهو................

2706