2733
2734
عنوان

زن عموم تازه زایمان کرده و مامانم.......

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 32 پست

وا به بابات بگو دست از این خاله زنک بازیات بردااااااار و انقدر زنو بچتو بی ارزش نکن 

بگو خیلی دلت میخواد خودت پاشو برو ملاقات زن زائو😑😑😑

اگه دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن به نیت سلامتی و خوشبختی بچه هام و مامانم 😍😘

بريد بابا 

چرا نره

كرونا چيه

اونم ك بچه و بدنش اصلا ضعيف نيست

👌😄💙🌙وزن شروع (شهريور ماه) ٩٢/٢٠٠😔💙وزن شروع چالش پاييز ٨٦/٦٠٠💜🧡💛💙وزن فعلي٧٦/٤٠٠💙🤐هدف اول ٨٠ 🔑🔓✅🙃💙واي يعني رفتم تو ٧ تايييا🔓🤩🧿 🥰🥸❤️🧡✅هدف دوم ٧٥ 🔒🔒🤩💙هدف سوم ٧٠ 🔒🔒🥳🧡هدف نهايي ٦٩🔒🔒💙😀😍گروه بنفش 💜بعد زرد 💛اگروه نارنجي🧡الان آبي 🤩💙 ١٤٠٠/٠١/٠٥🌙🤩💙بامداد خمار 💙🤩 چون انگيزه دارم پس ميتونم  همونطور ك قبلا تونستم💙🙃🌙راستي من مادر يك دختر ناز ٩ ماهه هستم ك بخاطر بارداري چاق شدم 💜💛🧡💙🙃🤩🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرمن حتی اگر کرونا هم نبود مادرتون نباید میرفت احترام رو به کسی بزارین که احترام سرش میشه و خودش بادیگران خوب رفتار میکنه زن عموتون یه زنگ نزده اونوقت باباتون میخواد مامان شما رو ببره دیدنش

شما چند سالتونه ؟ این نیومدن زن عموت واسه چند سال پیشه ؟

من 19 داداش ام چهار سالشونه

یا ملائکتی قد استحییت من عبدی ولیس له غیری فقد غفرت له:(ای فرشتگانم من از بنده خود[گناهانش ] شرم دارم واو جز من پناهی ندارد،پس آمرزیدمش )     😢          لطفا برای سلامتی خانوادم وخانوادهاتون وبرای رسیدن به حاجاتم یه صلوات بفرستین😍😍
2731
خب عموتون چرا به خاطر باباتون خانمشو مجبور نکرد سر بزنه؟ اینارو ب باباتون توضیح بدین که قانع شه

چون زن عموم کلا زیر باره حرفه شوهرش نمیره در عوض عموم هر چند روزی میومد دیدن داداشام

یا ملائکتی قد استحییت من عبدی ولیس له غیری فقد غفرت له:(ای فرشتگانم من از بنده خود[گناهانش ] شرم دارم واو جز من پناهی ندارد،پس آمرزیدمش )     😢          لطفا برای سلامتی خانوادم وخانوادهاتون وبرای رسیدن به حاجاتم یه صلوات بفرستین😍😍

به نظرم نزار بره   جاری من پسرش به دنیا آمد زنگ زدم دخترش نامزد کرد  زنگ زدم تبریک گفتم  شوهرش مریض شد زنگ زدم حالشون پرسیدم پدر بزرگش فوت کرد هم مجلس ختمش رفتم تسلیت گفتم  اما اون بیشعور پسرم به دنیا آمد اصلا زنگ نزد مامانمم فوت کرده  اصلا نیومد که هیچ زنگ هم نزد تسلیت بگه  خیلی رو دلم مونده ان شاالله پدر ومادرش بمیره منم عوضش درمیام 

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 

عزیزم دقیقا بگه برای اینکه نوزاد حساسه، نباید بخاطر کرونا بریم 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2738
چون زن عموم کلا زیر باره حرفه شوهرش نمیره در عوض عموم هر چند روزی میومد دیدن داداشام

خب اگ اینطوره و عموتون میومده بنظرم اشکالی نداره مادرتون بزرگواری کنن و برن یه سر بزنن

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

به نظرم کل خانوادتون برن و یه شام حسابی هم بیوفتن تو زحمت... کل خونه رو هم بریزید بهم... به داداشاتم بگو برن اسباب بازی های بچه رو داغون کنن🤣🤣🤣

خدایا شکرت بابت همه داده ها و نداده هات ❤️

آخه به خاطر این دو دله که عموم فوق العاده خوبه اما از اون طرف  زنش اصلا خوب نیست

به نظرم کل خانوادتون برن و یه شام حسابی هم بیوفتن تو زحمت... کل خونه رو هم بریزید بهم... به داداشاتم ...

😂😂اتفاقا مامانم اگه بره داداشامو نمیبره چون واقعا شیطونن

ببین حالا که پدرت گیر داده مادرت لج نکنه بره بزرگواریه خودشو میرسونه  بلاخره اگه نره پدرت اینو میزاره رو حساب حسودی نه انتقام

جاریه منم ازین کارا زیاد میکنه ولی من سعی میکنم آدم حسابش نکنم و به دل نگیرم برای همین اون بیشتر عصبی میشه

ببین حالا که پدرت گیر داده مادرت لج نکنه بره بزرگواریه خودشو میرسونه  بلاخره اگه نره پدرت اینو ...

آخه تا وقتی که مامانم نرفته بود سونوگرافی هفته ای یه بار خونه ما بود اما از وقتی مامانم رفت سنوگرافی دیگه قطع رابطه کرد

2706