1920
1924
عنوان

توی خواب به نی نی شیر میدم 😑

847 بازدید | 101 پست

خانم دخترم ۵۰ روزشه دو سه بار شبا شیر میخوره من بعضی اوقات نمیفهمم بیدار میشم میبینم سینم بیرونه و توی خواب شیرش دادم😑 خودمم نگرانم با فاصله از خودم میخوابونمش ولی بخدا دست خودم نیست دست تنهام خیلی خسته میشم البته سینه هام کوچیکه طوری نیست که بیافته توی صورتش  چیکار کنم ؟

خیلی خیلی خطرناکه

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                        وزن اولیه:۷۲😥     وزن فعلی:۶۶.۴۰۰ 🤔 وزن هدف:۵۴😍   قد:۱۵۷😊گروه نارنجی🧡🧡🧡                       بهانه ها،رویاهای تو را به گردوخاک تبدیل میکنند.آنها را کنار بگذار

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

اکر سینه ات کوچیکه خیلی نگران نباش چیزی نمیشع

باردارهای عزیز! حتما درباره زایمان طبیعی بدون درد تحقیق کنید واگر تونستید انجام بدید اینکه خانومها از ترس زایمان طبیعی شکمشون رو پاره کنن پیشرفتعلم نیست!پیشرفت علم یعنی زایمان طبیعی بدون درد این یک پیشنهاد خواهرانه اس پس بامن بحث نکنید😘❤
1922

خوشبحالت با خواب عمیقت

من اصلا از وقتی پسرم دنیااومده خواب شب درستی ندارم یه صدای جابه جاشدنشم بیدارمیشم

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزارمرتبه شکر(تیکر بارداری نیست)

خیلی خطرناکه

در طول روز با نی نی بخواب.بعدازظهرها حتما بخواب دو ساعت در کنارش

زندگی با عطر خوشبو،خیلی قشنگه.با وجود گل خیلی زیباست.یکی از اختراعات خوب بشر، اتو مو هست😁که خوشگلتر بشی.محبت ها رو فراموش نکن.ایمان واقعی یعنی سواستفاده نکردن از قرآن.با خدا حرف بزن.
1911

خیلی مواظب باش اتفاق یبار برا آدم میفته 

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
1904
اکر سینه ات کوچیکه خیلی نگران نباش چیزی نمیشع

ممنون بابت دلگرمی ک تو امضات دادی.منم هرچی ب زایمان نزدیکترمیشم استرسم بیشترمیشه ک برم ب سپت سزارین،بخصوص میگم‌اگه بچه تپل باشه.بیشترترس میره توجونم.

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍

عزیزم یه آب بصورتت بزن و نشسته شیر بده بهش

بچه تو این سن قدرت دفاع نداره، یعنی اگه تنفسش سخت بشه نمیتونه واکنش نشون بده، خدایی نکرده خفش میکنی

همسایه ما سومین بچشو اینطوری از دست داد اونم تو ۴ماهگی. میگفت ۲تای قبلی رو هم همینطور شیر میدادم اما اتفاقه دیگه، برای سومی افتاد متاسفانه

من خودم اگه خوابم میومد ، با گوشی کار میکردم و ب حالت نشسته لب تخت مینشستم

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                        وزن اولیه:۷۲😥     وزن فعلی:۶۶.۴۰۰ 🤔 وزن هدف:۵۴😍   قد:۱۵۷😊گروه نارنجی🧡🧡🧡                       بهانه ها،رویاهای تو را به گردوخاک تبدیل میکنند.آنها را کنار بگذار
1918