2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الان اومدم بگم تنها نیستی ولی دارم تمرین میکنم فکرم و خودم و دیگران و ...قضاوت خوب و بد نکنم پس

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2738
الان اومدم بگم تنها نیستی ولی دارم تمرین میکنم فکرم و خودم و دیگران و ...قضاوت خوب و بد نکنم پس

باریکلا چطوری شروع کردی من راهشو نمیدونم نه درمورد قضاوت بلکه ارامش ذهنی و رها شدن از فکرهای منفی

۲۲

چرا احساس پوچی؟ خداروشکر تو سن منم نیستی یعنی تو سن نوجوونیم نیستی که بگیم مال سن ت هستش. مشکل خاصی هست؟ کسی بهت توجه نمیکنه؟ 

ماه پشت ابر نمیمونه ولی غصه پشت خنده چرا:)
2706