2737
2734
عنوان

اینکه خیانت نکردن

184 بازدید | 6 پست

اینکه خیانت نکردن در طول رابطه رو یه کار خفن می‌دونید هم نشونه جالبی نیست، در واقع یعنی من هرزه‌ام ولی به خاطر تو یه مدتی کنترل کردم خودمو.

قبول دارید؟

ارع 

کلا از منت بدم میاد اینجوری نشون میدن ذات هولی دارن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از جمله متاهل و متعهد متنفرم انگار تعهد رو لطف میونن نه وظیفه

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین
2731

خیانت نکردن وضیفست نه لطف👌

💕زندگی داشتن دارایی های ماورایی نیست زندگی داشتن آرامشه،و این آرامش به فکر تو بستگی داره.فکرتو حبس نکن..پروازش بده... رویا بباف و بساز🌈