2703
2553

خاله ی نازم خاله مهربونم خاله شوخم پایه و نفر اول تو همه مهمونیا خدای شوخی و خنده یعنی تیکه کلاماش رو زبون همه هست😭

چقدر یه ادم میتونه با خدا و مومن باشه چقدر یه ادم میتونه مهربون باشه همیشه میگفتم جای یه ادم بتونه توی بهشت باشه خالمه.

اما الان چی😭یه ساله سرطان متاستاز به کبد داره دیرز اونجا بودم ۴ نفری بلندش کردن میبردن دستشویی تو راه دستشویی سر خورد چقدر ناله و زوزه کشید 😭

به زور اسممو صدا زد با گریه میگفت من میمیرم خیلی زود 😢تن صداش عوض شده شده عین اسکلت واقعن اسکلت فقط شکمش چاق که آب اورده😭

به مادربزرگم میگه نرو از پیشم پیشم باش حرف بزن همش میگه من میمیرم از پیشم نرین.نای حرف زدن نداره اون زن مهربون و خوش خنده😭

من از این درد چرا نمیمیرم 😭😭

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔

دلم خیلی خیلی گرفت 

بمیرم 

نمیدونم چی بگم...

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی  چه بد

ایشالا خوب میشه

صلوات دادم🥺🥺🥺

آدما دروغن........🔗برای اینکه عاشقت شن 🖤بهشون دروغ بگو،.  بهشون دروغ بگو ......😏 اینجا خیلی وقته عقیده ها مردن فهمیدم همه دریده ها گرگن نمی دونی طرف رفیقه یا دشمن🤷🏻‍♀️🔪💔..... اره قدیما فاز برعکس بود لااقل حرفات یه کم طعم خوبی میداد 🤏🏽✨..........تاتحویلت گرفتیم یابو برت داشت😏...ولی قبلنا یادت نی انگار اخ یی یسری ادما لال بودن ایکاش😸👐🏿 ...... باید برم🚶🏻‍♀️ ....شاید یه روز دلیلش و بهت بگم.....👌🏼🙂
2456

چرا بغض داره خفم میکنه چرا انقدر ناراحتم امشب😭چرا احساس میکنم امشب شب اخرشه😭

خدایا بچه ها تو رو خدا دعا کنید شفا بگیره وگرنه خدا زودتر راحتش کنه تحمل زجر کشیدنش منو نسبت به خدا کافر میکنه😢

واسه سلامتی مامان و بابام دو تا حمد میخونی؟😔😔😔
2714
2706