2737
2734
عنوان

کلاس میکاپ حرفه ای

1137 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها بنظرتون من اینکارو بکنم؟ کلاس میکاپ حرفه ای با ارائه مدرک پیش یکی از میکاپ ارتیستای معروف تهران خانم پری کمالی حدود ۱۵ ملیون تومن میگیرن با لوازم مک. خرجی که میکنم ارزششو داره؟ چون میکاپ ارتیستا خیلی پول درمیارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
هر کاری رو اگر خودت تلاش کنی موفق میشی لوازم مک هم خیلی گرونه با کلاس ۱۵ تومن تو تهران خوبه🤔

اره خیلی گرونه من خودمم لوازم ارایشم اکثرشون برند مک هست

نه ولی خیلی علاقه دارم استعدادمم خیلی خوبه دوست دارم حرفه ای یاد بگیرم برم یجا کار کنم

خب بنظرم اول از این اموزشگاهای معمولی شروع کن ک ی میش زمینه داشته باشی بعد برو اینجایی ک میگی

اگر علاقه داری به ارایشگری کار رنگ‌و مش خیلی پولساز تر از میکاپ هست میکاپ معمولا مشتری ثابت نداره

واقعا؟ اره اونم خیلی تعریفشو شنیدم نمیدونم کدومو برم

خب بنظرم اول از این اموزشگاهای معمولی شروع کن ک ی میش زمینه داشته باشی بعد برو اینجایی ک میگی

اخه چون میدونم یادگیریم و استعدادم بالاست تو این چیزا و خیلی علاقه دارم دلم میخواد حرفه ای یاد بگیرم وگرنه میکاپ بلدم خوبم ارایش میکنم مخصوصا دیگرانو

2706