2737
2734

زیاد توجه نمیکنه بهم نه اینکه اصلاا نکنه ها ولی در کل من همش منم که شوخی میکنم حرف میزنم میرم پیشش و اینا اون بیشتر مشغول کارای خودشه(گوشی. تلویزیون و ...)

نمیدونم خیلی وقتا میگم توجه بیش از حدمه که اون نسبت به من بی توجه با اینکه مدت خیلی کمی هست ازدواج کردیم باید الان خیلی بیشتر از این به من توجه میکرد

خانوما راه حلی چیزی دارین به من بگین لطفا؟؟؟؟

اینم بگم بعضی وقتا خودمم کم توجهی میکنم ببینم چیکار میکنه متوجه میشه فقط یه سوال سطحی میپرسه چیشده ناراحتی؟ میگم نه بابا ناراحت چی باز سرگرم کار خودش میشه

دس خودش نیس 

درون گراس

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واس اینکه دائم رفتی سمتش... من اصلا نمیتونم برخوردی از خودش نبینم هرگز آویزونش نمیشم همین باعث میشه میاد سمتم 

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾
2738

عزیزم چرا تو خودشه؟ از نظر مالی وضعتون خوبه؟ شاید فکرش مشغول مسائل کاری یا... باشه، سعی کن در این مورد باهاش صحبت کنی و ازش بپرسی، یا شایدم شما همش دنبال توجه هستین

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏

من خودم درونگرام دست خودم نیس دوست دارم تو خودم باشم شوهرم خودشو خفه میکنه هعی شوخی اون میکنه بهش گفتم دست خودم نیس ولی بعضی وقتا سعی میکنم مث اون شم ولی اون دست خودش نیست از تو خودش بودن لذت میبره

مثبت بین
عزیزم چرا تو خودشه؟ از نظر مالی وضعتون خوبه؟ شاید فکرش مشغول مسائل کاری یا... باشه، سعی کن در این مو ...

آره بیشتر وقتا میگه فکرم درگیره کار و ایناس منم میگم خب بگو بهم در مورد فکرت بگو ساکت نشین میگه چی بگم چیزی ندارم بگم کلا نمیتونم به حرفش بیارم

نه چیزی نیست تازه اول راهی مال منم اولاش اینجوری بود ولی الان😭خوش بحالت اینجوری که خیلی خوبه بعدش م ...

خدا کنه یکم توجهش زیاد بشه من میگم الان که اوله اول زندگیمومه اینحوریه وای بحال چندسال بعدمون

2706