2726
عنوان

با قیمتای جدید پوشک چه میکنید؟؟

877 بازدید | 93 پست

دیدین چقدر گرون شده ؟؟ شما چ میکنین؟ پوشک مای.بی بی شورتی.که میگرفتم 30 الان دیجی کالا زده 67 مغازه ها همین حدوداس

شما ازکحا میخرین ارزونتر باشه؟

پشم میریزیم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

از داروخونه ماي بي بي معمولي ميگيرم ٢٨ تايي ٩٤ تومن

كاري نميشه كرد

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پشم میریزیم

😂😂😂😂ببین چقد کارمون راحت شده دیگ نیازی ب لیزرو ژیلتو کرم مو بر نیس

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین
2728
😂😂😂😂ببین چقد کارمون راحت شده دیگ نیازی ب لیزرو ژیلتو کرم مو بر نیس

دیدی 

ی تیر و دو نشان ن چند نشان  

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من مارک پوشک رو عوض کردم ارزون تر میخرم ازش راضی ام 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
از داروخونه ماي بي بي معمولي ميگيرم ٢٨ تايي ٩٤ تومن كاري نميشه كرد

چرا از داروخونه..

امشب من مارک مرسی ۳۶ تایی خریدم رو بسته زده بود ۷۹ تومن.موقع حساب کردن ۶۱ زد..خیلی تخفیف خورد

برو از کوروش بخر خیلی تخفیف میخوره

از داروخونه ماي بي بي معمولي ميگيرم ٢٨ تايي ٩٤ تومن كاري نميشه كرد

دیگه۹۴تموم شد، من هفته پیش۹۴ گرفتم ام ،امروز۱۱۵ شده بود،چندتا مغازه گشتم تا یه مغازه دوتا۹۴ بارقبلی خریدم

2706