1920
1924
عنوان

با قیمتای جدید پوشک چه میکنید؟؟

841 بازدید | 93 پست

دیدین چقدر گرون شده ؟؟ شما چ میکنین؟ پوشک مای.بی بی شورتی.که میگرفتم 30 الان دیجی کالا زده 67 مغازه ها همین حدوداس

شما ازکحا میخرین ارزونتر باشه؟

پشم میریزیم

اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یسریامث میمونی میمونن ک براشون الماس میخری میرن میفروشن موز میخرن همینقد بی لیاقت...🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

از داروخونه ماي بي بي معمولي ميگيرم ٢٨ تايي ٩٤ تومن

كاري نميشه كرد

روزی که تورا شکست دهیم،تمام کودکان شهر شاد و بی پروا،رقصان،دست در دست هم، آواز جهان هنوز زیباست و خداوند همیشه مهربان است سر خواهند داد و تمام مردم شهر نفسی نو از عمق وجود تازه خواهند کرد...
پشم میریزیم

😂😂😂😂ببین چقد کارمون راحت شده دیگ نیازی ب لیزرو ژیلتو کرم مو بر نیس

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

دیدی 

ی تیر و دو نشان ن چند نشان  

اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یسریامث میمونی میمونن ک براشون الماس میخری میرن میفروشن موز میخرن همینقد بی لیاقت...🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
1911
از داروخونه ماي بي بي معمولي ميگيرم ٢٨ تايي ٩٤ تومن كاري نميشه كرد

چرا از داروخونه..

امشب من مارک مرسی ۳۶ تایی خریدم رو بسته زده بود ۷۹ تومن.موقع حساب کردن ۶۱ زد..خیلی تخفیف خورد

برو از کوروش بخر خیلی تخفیف میخوره

از داروخونه ماي بي بي معمولي ميگيرم ٢٨ تايي ٩٤ تومن كاري نميشه كرد

دیگه۹۴تموم شد، من هفته پیش۹۴ گرفتم ام ،امروز۱۱۵ شده بود،چندتا مغازه گشتم تا یه مغازه دوتا۹۴ بارقبلی خریدم

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1904

جدی مای بی بی شورتی ۶۷ تومن؟؟؟؟؟!!!!!!

ما از مغازه سرکوچه پوشک شورتی سایز ۵ خریدیم ۹۰ تومن ،طرف گفت هفته ی دیگه بار جدید میاد برانون همین شورتی ها میشه ۱۲۰ تومن🤕🤕🤕

دییجی کالا مای بی بی معمولی رو چند زده سایز ۵ ؟؟؟

🤪🤪

یه کاری هم میکردن آدم دیگه عرق نکنه خیلی عالی میشد، اخه مام و صد عرق و خوشبو کننده ها هم خیلی گرون شده 

تو بخندی ،دلت خوش باشه،من‌هیچی نمیخوام ❤
1918