2737
2734

اما میترسم خاموش کنم😐

کیا مثل منن همسر خواب و خودشون بیدار

شوهرم هزار بار گفته شبا وقتی کنارهم خوابیم گوشی دستت نگیر😶😑

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2731

دقیقا وضعیت منه 

خواستم برم کتاب بخونم اومدم اینجا حالا مطمئنم در کتابو که باز کنم بیهوش میشم   

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
شوهرم من دیرتر از من میخوابه

یبار نشده شوهرم دیرتر از من بخوابه

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
2738
منم شوهرم خوابه  من بخاطر تنگی نفس نمیتونم بخوابم  دعا کنید خوب شم

انشالا خوب میشی گلم برا سلامتیت صلوات فرستادم

خداروشکر شوهرم همیشه زودتر از من میخوابه من توهال نشستم جلو تلویزیون ولی سرم تو گوشیه

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣
من باید بعد همه بخوابم حس خوبی ندارم بقیه بیدار باشن و من خواب

من همیشه دوس دارم اول تر بخوابم ک هیچوقتم اینطور نیس

2706