2737
2734
عنوان

زیباترین بازیگر زن مورد علاقه همسرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 3283 بازدید | 136 پست
بچه ها خدا بلخشه چرا من حس میکنم نیوشاضیغمی و لیلا اوتادی دهنشون بو میده؟😖😖😖😖بخدا دست خودم نیست ...

چه جالب به این فک کن چقد خرج لب و دهن و دندونشون مبشه حست میپره والا نیوشا که کلا کوبیده ازنو ساخته قیافش کاملا عوض شده زشتول

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا    

والا .معلومه که نمیده احساسمه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2728

نزگس محمدی و نیوشا ضیغمیو میگف مجردیام خوشم میومد😐😑

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
چه جالب به این فک کن چقد خرج لب و دهن و دندونشون مبشه حست میپره والا نیوشا که کلا کوبیده ازنو ساخته ...

مشخصه که نمیده سلبریتین مثلا فقط این حس بهم القا میشه اونم شدید یا مثلا اون پیرمرده که لهجه ترکی داره تو فیلمای طنز حس میکنم سرش چربه بو میده اذیت میشم باید برم حتما پیش روانشناس😂😂😂😂😂

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
چرا ؟ خوب نظرشه دیگه ،شما هم نظرت رو بگو  اگر دیدی واقعا خوشگله تایید کن چون بفهمم حساسی بدتر ...

مثلا میگیم فلانی حوشگله مثلا مهتاب کرامتی مثلا گلزار ولی حق نراه مورد علاقش باشه

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2738

نه تورو خدا فکر کردن بهش هم عذابم میده شوهرم خیلی پاکه ولی همش میگم نکنه فقط فکر یه دختری از گوشه ی ذهنش بگذره، بلخره ذهنه دیگه هزار جا میره، فکر میکنم بهش قلبم میگیره  

نسرین مقانلو 😐

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2706