1920
1924

😈😈😈

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

ما سینگلیم چ کنیم؟🥺

♥️متعهدم به یک قلب♥️                                                                       💎...💎(البته من خودم به اصغر متعهدم ، برادر 💎 عشق مهساست)منتظر ۱۴۴۴/۴/۴ هستم😟 ببخشید برای لغو دوستیا و این که به جز دوستان نزدیک دیگه احدو ناسی رو تگ نمیکنم و اگه نشناسم هم درخواست قبول نمیکنم🙂https://www.goftino.com/c/BVamgS فاطمه اینو برای تو و یکی دیگه گذاشتم باز میگی لینک کو😐🔪

در تهران از بازار آنلاین به روز رسان مواد غذایی بخرید         

1922

در راستای تاپیک زیباترین مرد هست 

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

عشق جانم

حق ندارن از کسی تعریف کنن حالا بازیگر میخاد یا هرکس دیگ

اومدم ی لحظه کتاب •] «بیشعوری»” رع بخونم💭🖐🏻 دیدم خیلی دارع ب اطرافیانم توهین میکنه...💔😏 بستمش...🖤☁️              مرگ بر آمریکا😂🍒 🥀💫𖣐━━━━─ ᵇʳᵉᵃᵗʰᶤᶰᵍ ᶤˢᶰ'ᵗ ˡᶤᵛᶤᶰᵍ ──── ⇆ -
1911
1826

جاننننننننننننننن😬همین مونده زنه مورد علاقش بازیگر باشه😐چشاشو تحویله ننش میدم

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صلوات🌸🌹قرار نیست تنها برای مردها زندگی کنیم♥️حتی اگر زشت یا زیبا باشیم🔮چاق باشیم یا لاغر🌱باید برای خودمان زندگی کنیم🌸وقتی ک خودمان را دوست داشته باشیم💫دیگران را هم دوست خواهیم داشت🌈و زیبایی درون تو💕و در صورت تو متجلی خواهد شد💖و این است...🍃زیبایی واقعیه یک *زن*👑♥️

نیکول کیدمن جوونیاش البته

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.

نمیدونم نگفته تا حالا 😂😂😂 فکر کنم از ترسه 

Medical Genetic🥰🥰               💞💞💞💞                                                                    به نفس های تو بند است مرا هر نفسی 💞💞💞 سایه ات کم نشود از سرمان حضرت یار 😍😍

بازیگر که نه اما لیلا فروهرو دوست داره

پلنگ خسته .کهنه شراب.شوگر مامی🤣🤣🤣🤣

گمشو کرونا گمشوووووو کم خودمون بدبختی نداریم😔😔ترس از دست دادن عزیزامون هر ثانیه باهامونه .خدایا بسه دیگه😥😥🙏🙏
1918