2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گاهی پیش میاد عزیزم  شاید افت فشار افت قند یا دلیل دیگه ای داشته باشه  منو بگو که کل عمر ...

ام آر آی رفتی؟میگرن داری حتما

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
میگرن دارم از بچگی

منم ب احتمال زیاد  دارم تازه متوجه شدم میگرنه.من خیلی عصبی و فکری بشم ی قسمتم فلج میشه دقیقه مثل سکته مغزیا

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2738
دور از جون  من جدیدا پرش انگشت دست گرفتم موقع عصبانیت  چقدم که مراعاتمو میکنن اطرافیانم ...

علائم دیگه ات چیه ؟من باید ی ام ار ای برم..صورتتم درد  میگیره؟وقتی دردت میگیره تا چند روز روزی ی لیولن اب جوش با ی تیکه زعفران و قند و تخم شربتی درست کن بهش ۴قل بخون فوت کن و بخور من فلج شدم این درمانم کرد واقعا عالیه.