2733
2734

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برنامه_غذاي 📃شنبه 🍴غذاهاي نوني🍵كتلت😋انواع كوكو 😋سالاد الويه 😋كشك بادمجان😋ميرزا قاسمي😋ماكاروني😋املت😋اسنك با سالاد سبزيجات 😋كوفته جعفري با سالاد😋پيراشكي گوشت با سالاد😋يكشنبه🍴غذاهاي خورشتي و سالاد🍚برنج و مرغ😋خورش الو😋مرغ پرتقالي😋خورش قيمه😋خورش بادمجان😋خورش  كوفته قلقلي ساده يا با باميه😋خورش گوشت چرخ كرده😋كباب تابه اي😋خورش ماست😋مهارجه😋دوشنبه🍴غذاهاي فست فود🍕لازانيا😋پيتزا😋سيب زميني سرخ كرده با مرغ😋ميگو سوخاري با قارچ ساده يا سوخاري😋مرغ سوخاري با سيب زميني و قارچ سوخاري وسالاد كاهو(اختياري)😋استيك با پوره و سالاد كلم با تخم مرغ😋سه شنبه🍴پلو هاي مخلوط و انواع سالاد🍲لوبيا پلو😋استامبولي😋هويج پلو😋عدس پلو😋رشته پلو😋مرصع پلو😋كلم پلو😋دمي پلو با لوبيابلبلي😋ماهي پلو(مخلوطش)😋دمي زيره😋پلو هندي😋شيرين پلو😋ميگو پلو😋چهار شنبه🍴غذاهاي ابكي🍜ديزي😋عدسي😋انواع سوپها😋اش رشته😋كوفته برنجي 😋مرغ ترش ابكي😋پنج شنبه🍴غذاهاي با انواع دلمه و شكم پر🍶دلمه برگ بو😋دلمه كلم😋دلمه فلفل دلمه اي😋بادمجان شكم پر😋كدو شكم پر 😋جمعه 🍴غذاهاي كبابي و چلو خورشت🍢🍚اينم يه برنامه غذايي براي خانمايي كه نميدونن چي درست كنن🙌🙌🙌🙌به خانمها اطلاع بدهیدتا هی نپرسند چی درست کنم :۱-شوید پلو با مرغ۲-زرشک پلوبامرغ۳-جوجه کباب۴-فیله سوخاری۵-مرغ سوخاری۶-چیکن استراگانوف۷-جوجه چینی۸-مرغ و آلو۹-مرغ شکم پر۱۰-ته چین مرغ۱۱-ساندویج مرغ۱۲-کوکوسبزی۱۳-کوکو سیب زمینی۱۴-کوکو کدوسبز۱۵-کوکواسفناج۱۶-کوکوذرت۱۷-کتلت۱۹-عدس پلو۲۰-لوبیا پلو۲۱-نخودپلو۲۲-ماش پلو۲۳-کلم پلو۲۴-سبزی پلو با ماهی۲۵-ماهی شکم پر۲۶ماهی کبابی۲۷-قلیه ماهی۲۸-قیمه۲۹-قرمه سبزی۳۰-استنبولی۳۱-دمپختک۳۲-الویه۳۳-سالادماکارانی۳۴-سالاد سیب زمینی۳۵-ماکارانی۳۶-اش رشته۳۷-اش چغندر۳۹-اش گندم۴۰-سوپ۴۱-ابگوشت۴۲-اشگنه۴۳-کله جوش۴۴-کله گنجیشکی۴۵-شیرین پلو۴۶-رشته پلو۴۷-قیمه ریزه۴۸-کوفته تبریزی۴۹-کوفته برنجی۵۰-دال عدس۵۱-عدسی۵۲-خوراک لوبیا و قارچ۵۳-پیتزا۵۴-لازانیا۵۵-سوفله سبزیجات۵۶-به الو۵۶-آلبالو پلو۵۷-تاس کباب۵۸-بادمجون۵۹-خورشت کدو۶۰.کشک بادمجون۶۱-سمبوسه۶۲-پیراشکی گوشت۶۳-ساندویج فلافل۶۴-خوراک مرغ و سبزیجات۶۵-هویج پلو۶۶-دلمه۶۷-شوید باقالی پلو...۶۸-میرزا قاسمی۶۹-شامی۷۰-مرصع پلو۷۱-خورشت کنگر۷۲-خورشت فسنجون۷۳-خورشت کرفس۷۴-میگو۷۵-بادمحون شکم پر۷۶-کتلت مرغ۷۷-خورشت بادام۷۷-خورشت گوجه سبز۷۸-خورشت چاقاله بادام۷۹-کوکوی گل کلم۸۰-اب دوغ خیار۸۱-اش ماست۸۲-اش جو۸۳-اش گوجه۸۴-اش بلغور۸۵-کباب تابه ای۸۶-الواسفناج۸۷-کباب ترکی۸۸-مرغ ترش۸۸-واویشکا۸۹-جغو.ربغور۹۰-پلومک زیکی۹۱-قارچ پلو۹۲-کراکت۹۳-آش کلم سنگی یا گونبید۹۴-آش دوغ۹۵-باقالی پلو با گوشت۹۶-املت قارچ۹۷-رشته پلو۹۸-دلمه برگ مو۹۹- دلمه کلم۱۰۰-کوفته نخودچیدیگه نپرسیناااااااااااا چی بپزم؟!اینارو بپزید 👆😋☺️☺️😍😍😍یه برنامه غذایی واسه خانومای خوب خانه دار 😍😍😍🌀شنبه هانهار:خورشتی قیمه - قورمه سبزی - بادمجان – کرفس- فسنجان- به- بامیه- لوبیا سبزشام:املت گوجه- قارچ- کلم –تخم مرغ و خرما – اسنک با ساندویچ میکر🌀یک شنبه هانهار:کوکو سیب زمینی –کوکوی مرغ – کوکوی هویج -کوکو سبزی – کروکت - شامی - کتلت و ...شام: کشک بادمجان-خوراک کدو- خوراک بادمجان- گراتن بادمجان🌀دوشنبه هانهار: استانبولی - عدس پلو - لوبیا پلو -هویج پلو- میگو پلو – رشته پلو و مرصع پلو..شام : سوپ جو- سوپ سبزیجات- سیب زمینی شکم پر- عدسی - سینی سبزیجات بخار پز🌀سه شنبه هانهار: ماکارانی - لازانیا- ته چین مرغ – ته چین بادمجانشام: آش شعله قلمکار –آش ماست – آش انار – آش غوره - آش شلغم🌀چهارشنبه هانهار: ماهی - میگو - مرغ – ماهیچه- کباب تابهشام:کوفته – دلمه – پیتزا- مرغ بریان با سبزیجات – ناگت🌀پنج شنبه هانهار:بیف استروگانف - ساندویچ مرغ و قارچ - سالاد الویه – هات داگ و ...شام :میرزا قاسمی- جگر – تو تابه ای – مرغ سوخاری - چیپس و پنیر🌀جمعه هانهار: کباب - آبگوشت- دمپخت-لوبیا پلوشام:نون پنیر – فلافل- سمبوسه- اشکنه- پیراشکیلیست غذا

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
واااااای دستت درد نکنه خدا پدر مادرتو برات نگه داره من دوسال عروسی کردم هر روز می خوام لیست بنویسم ا ...

بنویسی ام عمل نمیکنی.

من زیااد نوشتم

مثلا شنبه قیمه. ولی شنبه ماکارونی شد😂😂😂

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
برنامه_غذاي 📃شنبه 🍴غذاهاي نوني🍵كتلت😋انواع كوكو 😋سالاد الويه 😋كشك بادمجان😋ميرزا قاسمي😋ماكارون ...

پسرم بعل دستم خوابیده. فک کرد همه رو شما خوردی..

میگه اااااا این همه چیز خورده؟؟😂😂😂

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
برنامه_غذاي 📃شنبه 🍴غذاهاي نوني🍵كتلت😋انواع كوكو 😋سالاد الويه 😋كشك بادمجان😋ميرزا قاسمي😋ماكارون ...

اي جووونم مرررسي

براي جور شدن جهيزيه ام صلوات بفرستين😔 خیلی شغل عوض کردم و هیچ فروشی نداشتم🙏🏻 ممنون میشم از هنرم حمایت کنید .پیج روبیکام Artzarigoli.پیج اینستام Artzarigoli🦋💙 کارهای هنری من 🦋💙. عزیزان خرید ندارین حداقل با لایک و اشتراک گذاری ازم حمایت کنید خواهش میکنم🎈⚘ این کار وقت شما رو نمیگیره ولی تو این اوضاع اقتصادی خیلی به من کمک میشه
2738
بنویسی ام عمل نمیکنی. من زیااد نوشتم  مثلا شنبه قیمه. ولی شنبه ماکارونی شد😂😂😂

دقيقاً

پسرم بعل دستم خوابیده. فک کرد همه رو شما خوردی.. میگه اااااا این همه چیز خورده؟؟😂😂😂

ای جانم ببوسش😂😂😂

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
ای جانم ببوسش😂😂😂

قربونت😍😍😘😘