2726
عنوان

میشه مامانا ی لحظه بیاین تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 51 پست
اصلا به بهونه هاش محل ندین حتی اگه گریه کرد تا عادت کنه منم پسر بزرگم اینجوری بود 

منم به شوهرم میگم اهمیت نده ولی اون میگه دلم میسوزه، نصف شب بیدار میشه انقد گریه میکنه که منو ببرین بیرون، دیگه دیشب هرچی گریه کرد نذاشتم شوهرم ببره، حالا ببینم ازسرش میوفته یا نه

فروش لباس های فانتزی و با کیفیت بچگانه با قیمت های استثنایی🤩
شلوغ یعنی چیمننمیفهمم ببین پسرم همش میپره اصلا راه نمیره فقط میدوعه به خدا ماه قبل شوهرم با طبقه پای ...

درست مثل پسر من از هال تا آشپز خونه می دوه می پره شبا هم دیر می خوابه

کاربر جدید نیستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید یکم صبح زودتر بیدارش کنی، شاید تازه از شیر گرفتیش، بچه ها همینن موقع خواب برا فرار از خواب هزار ...

2 سالگی از شیر گرفتم تازه ام پوشک رو ترک کرده اما شوهرم همش فک میکنه این در طول روز همش خوابه که شبا نمیخوابه همش میگه ظهر نخوابون به خدا اون 2 ساعتی که ظهر میخوابه ام با جنگ و دعوا و ترسوندن میخوابونم خودمم نمیخوابم کارای عقب موندمو میکنم

نصف شب بیدار نمیشه اما 1_2 میخوابه هی میترسونمش میگم سبزی فروش میاد بخواب یا میگم میبرم میندازمت ترا ...

وای توروخدا نترسونش این چه کاریه اخه، بچه منم خیلی اذیت میکنه، فقط یه بار که نصف شب میگفت منو ببرین بیرون بهش گفتم بیرون صدای هاپو میاد، هنوزم میگم نباید اینجوری میترسوندمش

2728
10 به زور بیدارش میکنم شب 1_2 میخوابه

عزيزم صبحا كي بيدار ميشه خودش ده؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
منم به شوهرم میگم اهمیت نده ولی اون میگه دلم میسوزه، نصف شب بیدار میشه انقد گریه میکنه که منو ببرین ...

منم تو پسر اولم بی تجربه بودم اطرافیان هم خیلی تاثیر گذاشته بودن هر حرفی می گفت باید انجام میشد 

کاربر جدید نیستم 
اخی اشکال نداره عزیزم بچه دلش نمیخواد بخوابه این بهونه ها رو میاره،دخترمنم اینجوریه ولی خودم دیگه قب ...

چیکار کنم اخه تا چند بیدار بمونم تا بخواد بخوابه همه ی این کارارو قبل خواب میکنم به خدا بازم توی جاش هی از خودش صدا درمیاره یا پاهاشو میکوبه یا به دستگیره ی کشو ور میره 

منم تو پسر اولم بی تجربه بودم اطرافیان هم خیلی تاثیر گذاشته بودن هر حرفی می گفت باید انجام میشد  ...

به نظرم خیلی بده اینجوری، چون ماهم بچه رو خیلی لوس کردیم الان چندوقته میبینم اشتباه بوده

2 سالگی از شیر گرفتم تازه ام پوشک رو ترک کرده اما شوهرم همش فک میکنه این در طول روز همش خوابه که شبا ...

ببین برا من تو گهواره یه مطلب اومده بچه اگه یخ چرت کوتاهم بزن تو این سن از فاصله بیدار شدن تا خوابیدنش دیگه خواب شبش مختل میشه بهتر روزها زودتر بیدارش کنی بچه رو از ساعت ۴ عصر به بعد نخوابونی

چیکار کنم اخه تا چند بیدار بمونم تا بخواد بخوابه همه ی این کارارو قبل خواب میکنم به خدا بازم توی جاش ...

عیب نداره ی مدته درست میشه،دیگه چاره چیه بایدتحمل کنیم

برام دعا کنین محتاج دعام🙏🙏
به نظرم خیلی بده اینجوری، چون ماهم بچه رو خیلی لوس کردیم الان چندوقته میبینم اشتباه بوده

اره الان که پسرم ۱۵ سالشه تاثیراتش هنوز هست ماهم لوسش کردیم چون از هردو طرف نوه اول بود

کاربر جدید نیستم 
عزیزم منم همینطورم مادرشوهرم اینا میگن روز نزار بخوابه ولی پس کی یکم استراحت کنم شبا تا صبح صدبارمنو ...

هیچکس ادمو درک نمیکنه من واقعا تنها و عصبی و بی جون شدم حالم خرابه

2706