2733
2734
خدای ماسمالی تویی بقیه غلط بکنن بخان اداتو در بیارن😁😁😁

خواهرشوهرام هرجا گند میزنن میدون سمت من 😂😂😂همه میدونن من حرفه ایم ...

به فرض این فاطی قصه ما متاهله ...

فاطی جون امروز برات خاستگار پیدا شد😂😂😂از رو این عکست👆گفتم شوهر داری خورد تو پرشون 😂😂

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش داداش دوست از کجا میاری که از قضا خواهر شوهر رو پسندیده؟! 

بعدش میگم دیگ ازش خبری نشد دخترمون دسته گله اگ خواستن منت میکشن مث خر میان پای بار ....بار ک نمیره پای خر بار جواهر ک اصلا نمیره

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2731
واتساپ

برا شکلکاشون بگو میخواستم بفرستم پیوی فاطی فرضی ما یچیزی بگم بهش اشتباه اومد بعد همین ک من گفتمو بگو بهش

لایک داری به قرآن😂👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

اصلا هر جا .......دیدید اب قطه بگید من با کامیون براتون گل میریزم جوری ک ردی از خودتونم ممون

2738
باشه دیبدمینی جوووون❤️❤️😅👍🏻

فدای تو عزیزم تونستی یه صلوات بده ک پسرم کرونا از من نگیره اگ تونستی عزیزم 😘😘

میگفتی فرسادم ببینید چ خوشگله زندایی فداش شع😂

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2706