2733
2734

ی هفته پیش دعوای بدی شد بین ما سر پول.

۱۳ ملیون داشتن شوهرم گفت ۲ تومن بدید من موتورمو درست کنم هفته بعدی پس میدم. مادرشوهرمم گفت نه اصلا.. نمیدیم. بعد گفت شما دو تا(من و شوهرم) فقط میخواید از ما بکنید(در حالیکه اولین باره ازشون قرض خواستیم اونم مجبور شدیم حتی واسه عقد یه حلقه یه گرمی دادن بهم و تو عید غدیر یه لباس کهنه عیدی دادن) بعد منم گفتم بریم خواهر شوهرمم داد زد اره معلومه تو موندنی نبودی از اولم پیدا بود(من و شوهرم دوست بودیم) تو اگه ادم بودی اونهمه با داداشم رفت و امد نمیکردی(خیلی دلم شکست اینجا)

اشتی نکنه،سرت راحته

🌹💐تیکر تولد گل دخترمه💐🌹خدایا به همه خونه بزرگو خوشگل بده به منم همینطور😏😥زندگی گردن با مادرشوهر خر است😣زندگی بدون دخترم قطعا خرتر است🤗زندگی بدون خوردن ته دیگ زعفرونی خرتراز خر است😉زندگی بدون مادر خراستو خراست و خر😄خدایا مادرو پدرمو درپناه خودت حفظ کن😍آمینحس ششم جواب نمیدم همه چیز دست خداست جای بنده های خدا،به خودش توکل کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعد من هیچی نگفتم پاشدم اومدم‌.

اون حلقه رو میخواستم بفروشم تا موتورمونو درست کنیم بهشون زنگ زد شوهرم ک فاکتورشو بذارید رو طاقچه فردا میبرم

مادرش داد زد حلقه رو پس بیارید با لباسا(یه سرتاپا وقت خرید عقد)

فقط یه چیزبگم برم اصلا کاربه کارشون نگیر تامام 

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2738

خب پس آشتی کنونت برا چیه بهتر بزار قهر بمونن دمبال دردسریاااا

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

اسی شاید جوونی زیاد بهش دادن 

بعدشم ۱۳ میلیون واقعا پولی نیس ک اونم بخوان قرض بدن 

بعدشم اینجور موقع ها هیچوقت ت نگو بریم ک کاسه کوسه ها سر ت بشکنه ولی خواهرشوهرتم حرفش خوب نبوده

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706