2726

دوستان خیلی فوریه

دکتر خود پدرم دکتر مسعود صدرالدینی هست

خیلی بی اخلاق و کاسب بود ی دکتر خوب میخوام گوش بده ب مریض

با دنیا طنز برخورد کنیم✌💚🌻 وزن شروع ۷۰ وزن فعلی ۵۸✅.رسیدم به هدفم💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دکتر سید محمود اسحاق حسینی 

تهران بلوار کشاورز هستن 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
دکتر سید محمود اسحاق حسینی  تهران بلوار کشاورز هستن

دکتر خوبیه عزیزم؟

اخلاقش؟ گوش دادن ب مریض؟ برا پول کار نکردن..؟

شما نتیجه گرفتن مریضتون؟

دکتر خوبیه عزیزم؟ اخلاقش؟ گوش دادن ب مریض؟ برا پول کار نکردن..؟ شما نتیجه گرفتن مریضتون؟

دکتر خیلی خوبیه 

برادرم 

خواهرم 

پدرشوهر مادرشوهرم 

پیشش رفتن در مان شدن و راضی بودن

برای پول کار کردنشو متوجه نمیشم 

خب ویزیتو که دیگه همه می گیرن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
دکتر خیلی خوبیه  برادرم  خواهرم  پدرشوهر مادرشوهرم  پیشش رفتن در مان شدن ...

مثلا اینکه پدرم گفت ب دکتر ک نمیشه تو دفترچه بنویسی برم بیمارستان دولتی جایی اگر میشه فیبرو اسکن بدم(۵۰۰ تومن بود) ماهم آنچنان نیست وضع مالیمون

دکتر ببخشید برگشت گفت من حال اینکارو ندارم این برا من چس تومنم نیست نمیخوای برو بیرون

بعد جلسه قبلم ما پول ویزیت دادیم اومدیم مطب اندرزگوش برا فیبرواسکن ک باز پول ویزیت گرفت

دکتر خیلی خوبیه  برادرم  خواهرم  پدرشوهر مادرشوهرم  پیشش رفتن در مان شدن ...

ن ی سری دکترام هستن میگن همین فردا عمل یا مثلا ب آزمایشگاه و داروخانه خاصی معرفیت میکنن اگر اونجا ندی نمیخونن

پورسانت میگیرن برا معرفی

مثلا اینکه پدرم گفت ب دکتر ک نمیشه تو دفترچه بنویسی برم بیمارستان دولتی جایی اگر میشه فیبرو اسکن بدم ...

چقدر بی ادب بوده دکتره 

نه این اینجور ادمی نیست

ن ی سری دکترام هستن میگن همین فردا عمل یا مثلا ب آزمایشگاه و داروخانه خاصی معرفیت میکنن اگر اونجا ند ...

من یادمه حتی برای اندوسکوپی کردن ما گفتیم بریم جای خصوصی گفت اخه نیازی نیست 

فرستاد بیمارستان امام

2706