2737
2734

چرا هر چی میگم بقیه جور 

دیگه فک میکنن؟

به یکی خوبی میکنم فک میکنه بدیه
مثلا میگم میخوای این گل رو بدم به تو؟یا با کنایه میگه نه ممنون سلیقه ی من این گل نیست گلای باکلاس یا فلان مدل دوست دارم،

یا فکر میکنه خیری واسه من داره میگه چطور مگه و شک میکنه و از ترس اینکه خیری به من برسه یا با اون گل ضرری ببینه نمیگیره،یا فکر میکنه من اینو میدم قصد دارم چیزی ازش بخوام

چی کار کنم ساده نباشم و این خریت هامو بزارم کنار؟

منظورم این نیست فقط به بقیه زوری کمک میکنما حتی اگه یکی بگه وای کمربند قهوه ای با این لباس میخوره ندارم،من سریع میگم من دارم میدم بهت

آخه چرا اینقد خرم

نگید به خودت بد نگو که واقعا بی رودروایسی خرم

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌

پس نگو 

ی مدت با همه زیاد حرف نزن 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبل حرف زدنت فک کن به عواقبش و ببین اگه دوس نداشتی نزن اون حرفو  😐

من فک کنم خل هم هستم چون موقع حرف زدن هیچ وقت یادم نمیمونه فک‌کنم قبلش

با همچین آدمهایی به طور کلی قطع ارتباط کن میخاد هرکیییی باشه مهم اینه که این آدم مسمومه

آخه همه باهام اینجوری شدن حتی دوستای صمیمیم

من فک کنم خل هم هستم چون موقع حرف زدن هیچ وقت یادم نمیمونه فک‌کنم قبلش

ن منم همینجوریم همیشه هم بعدش پشیمون 😅ولی وقتی تمرکز داشته باشی و زیاد هیجان زده نشی همه چی حل میشه

ن منم همینجوریم همیشه هم بعدش پشیمون 😅ولی وقتی تمرکز داشته باشی و زیاد هیجان زده نشی همه چی حل میشه

دقیقا انقد هیجان دارم حرف زدنی انگار روی سکوی الپیک دارم حرف میزنم😂😂

2738
😂😂😂اره دیگ همین کار دستت میده خواهر

😂😂😂 یعنی با یکی که حرف میزنم تا آخرین سر زندگیمو نریزم وسط حرف دارم

طرف مقابل هم از سیاستش قیافه اش رو مشتلق نشون میده منم وسوسه میشم بگم