2703
2553
عنوان

دامادی پسر۱۷ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 49213 بازدید | 618 پست
دختره از ۱۳ سالگی دوست بوده؟!  عجب بابا عجب

باید جلوش تعظیم کرد  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
موقعه عقد من١٤سالم بود و همسرم١٦😐اينو ميتوني حضم كني؟؟!!!الان من ١٨سالمه و همسرم٢٠.سر خونه خودمونيم

هضم

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2714
باید جلوش تعظیم کرد    

من با ۱۷ سال  سن نمیتونم با یه پسر حرف بزنم .بعد....فکر کنم مشکل از منه..:/

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 
موقعه عقد من١٤سالم بود و همسرم١٦😐اينو ميتوني حضم كني؟؟!!!الان من ١٨سالمه و همسرم٢٠.سر خونه خودمونيم

کلا با ازدواج تو سن پایین مخالفم واسم مسخره س 

اخه اون چجوری رفته خواستگاری

چی داره ن خونه ن کار ن سربازی پدر مادرش جداشدن پدرش اعتیادداره

2706