1920
1924
عنوان

دامادی پسر۱۷ساله

49031 بازدید | 618 پست

همسایه مادر شوهرم ایناس پسره۱۷سالشه دختره ۱۵ 

۲سالم بودباهم دوست بودن امشب عقد کردن هنوزم نتونستم هضم کنم پسره خیلی ریزه میزه س

مام آشنا داریم  پسره ۱۸ سال با دختر ۱۷ ساله

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻

دختره از ۱۳ سالگی دوست بوده؟! 

عجب بابا عجب

عجیب ترین افراد از نظر من اونایی هستن ک هر اتفاقی تو مجازی میوفته میگن به توچه به توچه! خب اگر طرف چیزیو ب اشتراک گذاشته یعنی خودش راه همه نظرات رو باز کرده! مثل این میمونه که سفره غداشو پهن کنه وسط کوچه و ناراحت باشه چرا از غذاش ایراد میگیرن! کمی منطقی باشیم و بیخود کاسه داغ تر از آش نباشیم....کاش بعضیاتون قدر ادعاهاتون به معنای واقعی روشنفکر بودین. نه پس مونده حرفای دیگران

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

الان دوستان نعره کشان به تو چه به من چه گویان میان🙄🙄

یدونه پسر دارم من قند وعسل دارم من .شاخ نبات و نقل  تر بغل بغل دارم من.یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من .یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من.
1911

برگام

حالا پسره خوشحاله ک مرد شدم زن دارم

دختره هم خوشحاله ک میتونه راحت ابرو برداره

اینم زندگی مشترک:/

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترکم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂نینی قشنگم من خیلی ناشکری کردم وقتی فهمیدم تو اومدی توی زندگیمون اما حالا شدی دلخوشی زندگیم🥰بین این همه چشم انتظار خدا منو لایق دونست و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مرسی😐
1826
دختره از ۱۳ سالگی دوست بوده؟!  عجب بابا عجب

باید جلوش تعظیم کرد  

مرو راهی که با ریگی بلغزی     مشو بیدی که با بادی بلرزی           تو را قدر و تورا قیمت گران است   مکن کاری که یک ارزن نیرزی 

منم زود ازدواج کردم

ناراضی نیستم

چقد بیشعورن بعضیا تو این سایت،  منی که فقط تو مجازی باهاشونم، نمیتونم تحملشون کنم، وایی بحال اطرافیانشون، مثلا یکیو ریپلایی میکنی با مهربونی باهاش حرف میزنی، ولی اون مثل سگ پاچتو میگیره،،  چخبرتووووووونه بابا، اینجا سایته ها، باغ وحش نیست که... یکم ارومتر،  چخه
1918