2726

فردا بری بخوره تو ذوقت که بدتره!

اول صب کن بی‌بی مثبت شه بعد برو ازمایش

بالاخره که چی؟ باید بفهمی دیگه، بلاتکلیفی که بدتره

بزن بیا عکسشم بذار انشالله که مثبته، بعد فردا با ذوق و شوق برو آزمایش بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله حامله ای

همچنین عزیزم درد نداری من کمرم و دلم خیلی درد میکرد هیچ وقت همچین دردی نداشتم همش میگفتم پریود میشم ولی نشدم 

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️
2728
اومدم بی زی زدم ولی بعدش فهمیدم کیت تخمک گذاری بود اشتباه زدم دیگه نمیتونم بخدا اصلا نمیتونم حالمو ب ...

درک میکنم عزیزم. اما من به شخصه ندونستن بیشتر اذیتم میکنه. دلم میخواد حتی اگر منفیه زودتر بفهمم. 

انشالله حامله ای گلم🌹

همچنین عزیزم درد نداری من کمرم و دلم خیلی درد میکرد هیچ وقت همچین دردی نداشتم همش میگفتم پریود میشم ...

چرا همش حس،میکنم ک دارم پریود میشم کمر دردو زانو درد ولی نشدم الان دوسه روزه ک دیگه ندارم

درک میکنم عزیزم. اما من به شخصه ندونستن بیشتر اذیتم میکنه. دلم میخواد حتی اگر منفیه زودتر بفهمم.&nbs ...

ان شاء الله ❤️ منم اذیت میشم ولی باز با توهمشم حال دلم خوب میشه

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️
چرا همش حس،میکنم ک دارم پریود میشم کمر دردو زانو درد ولی نشدم الان دوسه روزه ک دیگه ندارم

واقعا؟ منم دقیقا همین طورم

2706