2726
عنوان

من یه خانم خانه دارم که اغلب یادم می‌ره ناهار و‌شاممو بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 2536 بازدید | 107 پست
مگه چندتا بچه داری عزیزم؟تا این حد یعنی!دنیا دوروزه به خوت هم فکر کن.

یدونه ..اره درسته من کلا خیلی وسواس گونه ای رفتارم نسبت ب اطرافم و ب خودم بی اهمیت

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
یه سوال دارم . از چن روز قبل اینکه بفهمین کرونا دارین علائمتون شروع شد. منم برادر شوهرم تازگیا کرونا ...

والا یک روزه پیداش شد 

علائم من فقط سردرد و کمر درد بود از شدت کمر درد رفتم دکتر که سیتی گرفتن گفتن ریه ات درگیر شده 

الانم کل بدنم شده جوش مخصوصا صورتم 

به عمرم اینقدر جوش نزده بودم صورتم درد میکنه 😔

کاش میشد زندگی تکرار داشت لا اقل تکرار را یکبار داشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خب اینجوری نیس که بیکار باشیم که ولی به هر حال زحمت زن خانه دار کمتر از شاغله دیگه

بچه داری سختتره اونم اگه روش حساس باشی البته من با این حال حاضر نیستم ی ثانیه بچه داری رو با چیزی عوض کنم

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
2728
برای سفره احترام قائل باشید همه دور هم بشینید

میشیم وقت نمیشه سیر بخوریم😅

منم مث استارترم چرا سفره پهن میشه حواسم به بچه ها هست تا غذا شون بخورن،و بزارم تو دهانشون بعد ۱ س ...

منم قبل از سفره به بچه ها غذا میدم ولی باز برای بچه ها هم غذا میارم سر سفره ولی نخورن دیگه گیر نمیدم

والا یک روزه پیداش شد  علائم من فقط سردرد و کمر درد بود از شدت کمر درد رفتم دکتر که سیتی گرفتن ...

انشاالله که هر چه زودتر خوب بشین. شیر رو بذارین گرم شه بعد یه حبه سیر ریز کنید توش بخورین من شنیدم خیلی خوبه

ای خواهر من پنج تا بچه دارم بعضی وقتا بهشون شام میدم مال خودمو میذارم داخل قابلمه بعد بخورم میرم میب ...

خداحفظشون کنه😅😅😅

بچه داری سختتره اونم اگه روش حساس باشی البته من با این حال حاضر نیستم ی ثانیه بچه داری رو با چیزی عو ...

به هر حال اون شاغل هم تایمی که خونست بچه داری هم می‌کنه دیگه 

من تجربه جفتشو داشتم . یه مدت شاغل بودم الآنم خانه دارم

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
من کرونا گرفتم والان ۱۰ روزه تو قرنطینه ام تمام کارها پای همسر و دخترمه  جالبش اینجاست وقتی من ...

منم همش دستم تو آبه ..البته کرونا هم خیلی تاثیرگذار بوده همش ضدعفونی 

2706