1920
1924
عنوان

بیاید عکسمو بزارم نظر بدید😌😂

5359 بازدید | 456 پست

سلام بچی هاااا🙋

عکسمو میزارم نظر بدید 😁 و بگید میخوره چند سالم باشه و چجور دختری هستم؟

کلا شخصیت شناسی چهره انجام بدید 

بوس😘

من یه دی ماهی خوشگل مغرورم 🙈 هیچی تو دنیا برام مهمتر از خونوادم نیست 💚 با احترام وارد تاپیک های خیانت ، مچ گیری و مادر شوهر و خواهر شوهر نمیشم چون دلم میخواد😊متعهد هستم💍 لطفا درخواست خواستگاری برای نزدیکان ندید😁 عزیزی ک داری امضامو میخونی واسه برآورده شدن حاجت خودمو خودت یه صلوات مهمونم میکنی ؟❤

آمدم 

شروع چالش کم کردن وزن.من از امروز(۱۰ آبان ) که ۹۵کیلو هستم شروع میکنم تا به وزن دلخواهم وهدفم برسم با  تلاش و انگیزه و با همراهی دوستان نی نی سایتیم. 😍من میتوانم😍خوش اندام بشم.وزن هفته اول ۹۳😍.وزن هفته دوم ۹۲😍❤وزن هفته سوم ۹۱😍🌷

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

بزار 

اگ از هیچی من خوشت نمیاد تو کارای من سرک نکش من هر چیم، چ بد چ خوب قطعا برا تو ضرری ندارم ...التماس تفکر مرس...اینقد رشد کن بتونی اسمتو تو گوگل سرچ کنی🤙🏻یسریامث میمونی میمونن ک براشون الماس میخری میرن میفروشن موز میخرن همینقد بی لیاقت...🤙🏻یکیو خودت بزرگش میکنی ولی یکاری میکنی بقیع هم فک کنن بزرگع اکثر این ادما توخالی ان رستمم رستم نبود کع فردوسی رستمش کرد..اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
1922

زود بزا فقط

شروع چالش کم کردن وزن.من از امروز(۱۰ آبان ) که ۹۵کیلو هستم شروع میکنم تا به وزن دلخواهم وهدفم برسم با  تلاش و انگیزه و با همراهی دوستان نی نی سایتیم. 😍من میتوانم😍خوش اندام بشم.وزن هفته اول ۹۳😍.وزن هفته دوم ۹۲😍❤وزن هفته سوم ۹۱😍🌷
دیدمت

عه😕

من یه دی ماهی خوشگل مغرورم 🙈 هیچی تو دنیا برام مهمتر از خونوادم نیست 💚 با احترام وارد تاپیک های خیانت ، مچ گیری و مادر شوهر و خواهر شوهر نمیشم چون دلم میخواد😊متعهد هستم💍 لطفا درخواست خواستگاری برای نزدیکان ندید😁 عزیزی ک داری امضامو میخونی واسه برآورده شدن حاجت خودمو خودت یه صلوات مهمونم میکنی ؟❤

کو

مادربزرگ خدابیامرزم همیشه میگفت هیچ وقت دعای بد نکنید حتی به شوخی. هیچ وقت فکر و خیال بد نکنید. نفوس بد نزنید. یه وقت میبینی مرغ آمین نشسته رو شونه‌ت، پر میزنه و میگه آمین! قشنگ میگفت. نه؟ :)زود تنهام گذاشتی جان مادر :( 

چ زود رسیدم

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
1911

Kooooo

مامان 1400🌻《وخدایی که به شدت کافیست》 *هر وقت خیلی بهت سخت گذشت و نا امید شدی و رسیدی ته خط مدام به خودت بگو به مو میرسه ولی پاره نمیشه   ♡خدا هست ♡   تمام درها هم بسته باشد☆تو تنها امیدی  خداوند آنجا که راه نیست راه میگشاید  وهرگز دیر نمیکند فقط کافیست بدانیم  ♡اومیبیند♡میداند♡میتواند♡   من ایمان دارم که تو هوام و داری  به خاطر معجزه قشنگی که بهم نشون دادی هزاران بار ازت ممنونم .    دوست دارم خداجون  《گیریم که من هنوز اختر نشدم  ؛ یکسال دگر گذشت و مادر نشدم ؛  افسوس و صد افسوس که ناکام هستم ؛ در غافله عمر توانگر نشدم ؛ آنکس که مرا به طعنه نازا خوانده ؛ بهتر که چو وِی ظالم و کافر نشدم》  ♡آخر تو چه دانی که خدای من کیست ♡  خدا جونم منتظر معجزه بعدی هستماااااا😉😉😉 عاشقتم خدا جون💜
واای تو خیلی خوشگلی♥️

شما منو دیدی؟

1826

مک میبینم نظر نمیدما گفته باشم ...😁

@اناهیتاجون    

کجایی پس عزیزم دلم برات تنگ شده بیا دیگه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..

بزارعزیزم

خداجونم خودت این هدیه روبهم دادی🥺خودت برام حفظش کن🤲طاقت ازدادنش روندارم😭تموم توکلم فقط به خودته خداجون💚ناامیدم نکن بدجورداغون میشم🥺دوستای مهربونم اگه دوست داشتیددعام کنید،این روزا بدجوری محتاج دعاهاتونم🙏❤
1918