2733
2734
عنوان

انصافه ک من بخاطر شما هادارم اشک میریزم؟🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 58 پست
خیلی ناراحتم از خودم حالم بهم میخوره

حالا ببینا

غصه نخور هر چقدر هم ادم احمق باشه ما صداقت گوهر مرد رو داریم نگران نباش😂

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از اینکه انقد ساده ام.

ول ده بابا .بعضیا عقده ای هستن چون تو خونه یا دور بقیه نمیتونن خالی کنن میان اینجا 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
2731

سلام خوبی عزیزم دیدم تاپیکت تو داغتریناست تعجب کردم تا رفتم داخلش ترکید

چی شده بود گلم 

یعنی چی یکی از پسرای سایت بام دوست میشه؟

از کسی خوشت اومده؟

فضول شدم یلو بگو داخلش چی بود☹😂😘

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4

فدای تو 

ی حس قشنگی بت دارم 

گریه نکن دلبرم 

عزیزدل بعضی حرفارو باید نزنی بعضی چیزا شوخیشم قشنگ نیس خواهر قشنگم 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2738
فدای تو  ی حس قشنگی بت دارم  گریه نکن دلبرم  عزیزدل بعضی حرفارو باید نزنی بعضی چیز ...

قربونت بشم اجی خوبم

مرسی که مهربونی.کاش امثال تو  زیادبشن

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
سلام خوبی عزیزم دیدم تاپیکت تو داغتریناست تعجب کردم تا رفتم داخلش ترکید چی شده بود گلم  یعنی ...

نه بابا

گفته بودم خانما قولنج بشکونید دهوا داریم ببینیم پسرای ...سایت کدومان

نمیدونم چرا بمن شروع کردن پریدن ک تو ابروی دخترا رو بردی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
نه بابا گفته بودم خانما قولنج بشکونید دهوا داریم ببینیم پسرای ...سایت کدومان نمیدونم چرا بمن شروع ...

غلط کرد هرکی گف۰😑فضولن انگار تاپیک فان دوس ندارن

اشکال نداره عشق دلم ناراحت نباش😘

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
واقعا بعضیا تو این سایت خیلیییی بی شعور و نفهم هستن که حتی فرق شوخی و جدی رو نمیفهمن😐🤦🏻‍♀️ خدا ا ...

اره عزیزم..

اونوقت ب یکیشون گفتم نمیبخشمت.گفت منم ترو نمیبخشم

منم ساده ازش معذرت خواستم ب پاش افتادم گفتم اهش منو نگیره😔💔چشمام داره میسوزه

غلط کرد هرکی گف۰😑فضولن انگار تاپیک فان دوس ندارن اشکال نداره عشق دلم ناراحت نباش😘

ممنونم عزیی دلم😍❤

من تاپیکتو دیدم. بنظرم شوخی یا جدی‌جاش اینجا نبود ولی من ب شخصه ازش اومدم بیرون. کلا بدم میاد بعضیا ب هر جهتی میخان کامنت بذارن اظهاروجود کنن. نمیدونم چرا رد نمیشن...حتی شوخی‌هم نکرده بودی نیاز نبود بیان چیز بگن بهت. حالا هم بیخیالش عزیزم  جدی نگیر اینجا رو😘

2706