2737
2734

نمیدکنستم انقد سنگدل و تهمت زن تو سایت هست.

ممنون ک شخصیت خودتونو ثابت کردین

با تاپیک قبلیم فقط میخواستیم بخندیم.واقعا خیلی بچه سالید هنوز.بمن تهمت هرزه بودن میزنین..‌🙂💔

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

رفتم ديدم

يكم زشت بود راستش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم دلم ببخشید ولی خب دیگه نباید بیای یه تاپیک های بزنی که زشت  باشه بعد بخاطر حرف هم دلت بشکنه از همون اول میگفتی شوخی من توی تاپیکت نبودم ولی الان رفتم خوندم 

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2728

ههههه

من انقده حرف خوردم تو این سایت انقده فحش خوردم انثده دلم شکسته بیخیال نباید واست مهم باشه وگرنه خودت داغون میشی اونا شخصیت نداشته خودشونو نشون میدن تو غمت نباشخ

انگار مامانمون رفته بازار مارو نبرده..انگار دندونمون رو کشیدن بهمون بستنی ندادن... انگار برف اومده تا زانو ولی مدرسه ها تعطیل نیست... انگار همه دوستامون افتادن تو کلاس A ما افتادیم کلاس B .... انگار ورزش 19 گرفتیم ... انگار همه اردو رفتن جز ما ... همینقدر داغـونـم...

اسمشونو بگو برم بدم به صداقت گوهر مرد

دوستان بیاید کلمه بذار رو درست بنویسیم به این فکر کنید اگه خواستین یه جایی فرم پر کنین یا به شخص مهمی پیام بدین اونوقت بزار بنویسین مطمئنا طرف مقابل دیگه اهمیتی قائل نمیشه.ممنون گل ها😘درستش بذار هست چیزی رو در جایی بذاری!یا بذاری کسی کاری کنه(اجازه دادن)
عزیزم دلم ببخشید ولی خب دیگه نباید بیای یه تاپیک های بزنی که زشت  باشه بعد بخاطر حرف هم دلت بشک ...

گفتم .متن تاپیکو بخون

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2738

تهمت نزدن فداتشم 

سخت نگیر ❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

دیدم تاپیکتو اینجا بی جنبن همه و خودتم مقصری 

ولی بیخیال شو برات مهم نباشه اونا الان راحت واسه خودشون خوابیدن بگیر به یه ورت

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
تهمت نزدن فداتشم  سخت نگیر ❤️

چرا

یکیشون قشنگ غیرمستقیم بهم گفت هرزه

گفتم .متن تاپیکو بخون

توی این دنیای مجازی ارزش گریه کردن نداره منم زیاد اینجا روی زخمام نمک پاشیدن

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

واقعا بخاطر بقیه گریه کردی دیونه تو اخه براچی

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
2706