2726
عنوان

تغییر اسم پسرم

3180 بازدید | 167 پست

دوستان پسرم 7سالشه. اسمش هیوا هست. من از اول مخالف بودم راستش خودمون هم کورد هستیم. اما خیلی ها وقتی اسم پسرمو صدا میزنم با تعجب میگن عه این که اسم دختره. و باید یه ساعت بگی اسم کوردیه و کاملا پسرانه اس. آخه قبلا اسم مشترک بود   الان فقط پسرانه اش کردن. راستش خودم دلم میشکنه وقتی کسی اینجور بگه  . نگران آینده ام که کسی پسرمو مسخره نکنه و اذیت بشه.حالا من7ساله به باباش میگم عوضش کنیم همش دست دست میکرد. امشب گغت حتما دوشنبه میریم برای تغییر اسمش. کلاس دومه بچه ها پسرم   . دیر نشده. بعد هم اون چندتا اسم گفت من گفتم بزاریم هیواسام. که هم اسم خودش باشه و یه پسوند مردونه محکمم داشته باشه. دوستان نظر بدید. کمکم کنید. نمیدونم چکار کنم

پسرم جون دلم💕

هیوا ک بهتر از هیواسامه ک😐✋🏻

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیوا سام خوب نیست، اسم خودش بهتره 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2706